Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7152 / 7090
Відповідно до абз.2 част.2 ст.22 Закону тендернадокументація повинна міститиінформацію про спосібпідтвердженнявідповідностіучасниківустановленимкритеріям і вимогамзгідноіззаконодавством. Замовник не вимагає документального підтвердженняінформації про відповідністьвимогамстатті 17 у разі, якщотакаінформаціяміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Част.3 ст.17 містить вимогу, щоЗамовник не вимагає документального підтвердженняінформації, щоміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Чи правильно ми розуміємо, що у разі наявності інформації у відкритому реєстрізамовник не вимагає документального підтвердження ні від учасника, ні від переможця процедури закупівлі, а самостійно перевіряє її ?
Відповідь
05.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7037 / 7063
Доброго дня! Наша організація проводила відкриті торги. Переможцем було надано Витяг з Єдиного державного реєстру, де в графі «перелік засновників» було зазначено «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) У ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІЙ, ЖОДНА ОСОБА НЕ ВОЛОДІЄ БІЛЬШЕ НІЖ 25% СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ», при цьому засновники не є фізичними особами. Чи є це підставою для відхилення пропозиції переможця торгів відповідно до п.9 ч.1 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7026 / 6542
ЧИ обовязково проводити процедуру відкриті торги, у разі очікуванної вартості предмета закупівлі 70 000 грн, коли цей же предмет закупівлі раніше в цьому же році закуповувся за допомогою проведення процедури відкритих торгів сума котрого складала 600 000 грн?
Відповідь
02.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6999 / 7156
Було проведено закупівлю на озеленнення території. Замовник зазначив, що потрібна банківська гарантія. Але закупівля не відбулась і мені було дуже важко повернути грощі з банківської гарантії так, як я був 1 учасником і закупівля не відбулась . Зараз замовник знов зазначив цю вимогу. Скажіть, на які ст ЗУ потрібно звернутись, щоб замовник не вимагав банківську гарантію і було внесено зміни до тендерної документації.
Відповідь
08.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6993 / 6831
Просимо надати роз'яснення на таке питання.На початку року було проведено переговорну процедуру закупівлі енергії електричної на річну суму закупівлі яка становить 1 950 000грн. Але з набуттям чинності Закону України "Про ринок електричної енергії" від 13.04.2017, та як надано роз'яснення у листі НКРЕКП от 17.10.2017 № 10835/13.1/7-17 нам необхідно заключати два договору на постачання та розподіл енергії електричної.Наші дії? Розірвати договір який було заключено по переговорній процедурі закупівлі,і якщо сума яка залишилась після розірвання договору перевищить 200 тисяч грн., проводити відкриті торги? А якщо не перевищить, чи можливо заключити два прямі договори. Просимо надати відповідь, чи вважаються сума яка залишилась після розторгнення договору у такій ситуації зекономленими коштами чи ні? Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2