Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
18.11.2019
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Деякі нагальні послуги та товари ми не можемо закупити на початку року, оскільки тільки восені надходять додаткові кошти, і від їх розміру залежить обсяг додаткової закупівлі. Чи залишиться інститут "додаткових коштів" з набранням чинності новим Законом?
Відповідь
17.11.2019
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! Прошу пояснити наступне. Вами надано відповідь http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=afaabe9f-3ed2-4fa3-9e57-f768e2207f97&lang=uk-UA відповідно до якої "переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності умов, визначених пунктами 1, 2, 5, 6 частини другої статті 35 Закону, які передбачають укладання договору про закупівлю товарів, робіт або послуг, що можуть бути надані (поставлені/виконані) тільки певним суб’єктом. Тому, сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення у зазначених випадках". В Законі № 922 в ч. 7 ст. 2 зазначено, що забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Враховуючи зазначене, прошу пояснити яким чином можливе застосування ст. 631 ЦКУ (придбання товарів до укладення договору) при нормах ч. 7 ст. 2 Закону № 922?
Відповідь
17.11.2019
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Відповідно до ч. 1 ст. 14 Закону № 922 (у редакції Закону № 114) спрощена закупівля проводиться замовником із застосуванням електронного аукціону відповідно до статті 30 цього Закону. Відповідно до ч. 8 ст. 14 Закону № 922 (у редакції Закону № 114) у разі якщо була подана одна пропозиція, електронна система закупівель після закінчення строку подання пропозицій автоматично переходить до етапу розгляду на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозиції учасника. Враховуючи, що спрощена закупівля має проводитись замовником із застосуванням електронного аукціону, прошу надати пояснення чи зможе замовник у разі подання на участь у спрощеній закупівлі одного учасника, визнати його переможцем?
Відповідь
17.11.2019
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня! Прошу уточнити строк для укладення договору відповідно до спрощеної закупівлі, що передбачена Законом № 922 (у новій редакції), зокрема чи є період для оскарження і що є першим днем для укладання договору за результатами спрощеної закупівлі?
Відповідь
17.11.2019
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 40 Закону у редакції Закону № 114 переговорна процедура застосовується у випадку закупівлі товарів за процедурою відновлення платоспроможності боржника згідно із законодавством. Процедура відновлення платоспроможності боржника це санація в ході якої передбачено придбання товарів у кредит (Кодекс про банкрутсво). Придбання товарів здійснює божник. Виходячи із вищенаведеного, хто може застосовувати дану норму - боржник чи той, хто закуповуватиме у боржника?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json