Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
20.11.2019
Запитання      Тема: Планування закупівель
Як діяти у такій ситуації: Статтею 4 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено планування закупівель відповідно до річного плану. На цілий рік замовником планується придбати канцелярських товарів на суму 80 тис. грн. (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне). При цьому орієнтовний початок проведення закупівлі – січень, хоча фактично замовник купує товар протягом усього року. Визначена процедура – звіт про укладений договір. Замовник протягом року укладає договори на 3 тис. грн., потім ще на 1 тис. грн., потім ще на 5 тис. грн. і так далі. Виходячи з вартості предмету договору, можна припустити, що такі закупівлі не потребують звітування, але річним планом та кошторисом передбачено 80 тис. грн. і тому замовником визначено процедуру саме «звіт про укладений договір», а не «без застосування електронної системи». Як створювати план в цій ситуації, однією сумою 80 тис. грн., чи перед укладанням договорів створювати план по факту (3 тис., 1 тис., 5 тис.)? Як тоді провести зв'язок з планом, якщо зв’язати є можливість тільки один договір з одним планом. Якщо умова зв’язок з планом для звітів про укладені договори є опційною, тобто необов’язковою, то виходить, що обов’язковий пункт такий, як джерело фінансування, перебачений наказом № 490, в звіті не з’явиться, що є теж порушенням. Виходить, що зв'язок з планом потрібний. Якщо замовник захоче укласти декілька договорів по коду ДК 021:2015 ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне, то підв’язати під план він зможе тільки один звіт, тому для всіх інших договорів перед їх укладанням доведеться створювати план до кожного з них, тобто планувати по факту. Суть річного плану в цьому випадку не дотримується і порушується ст. 4 Закону. Для того, щоб в звіт про укладений договір підтянулась інформація про джерело фінансування, необхідно зв’язати план закупівлі та звіт про укладений договір.
Відповідь
19.11.2019
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, які саме товари можна відносити до коду 15331120-4 оброблені бульбоподібні овочі, національного класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»? А також чи можна такий товар як «картопля мита» віднести до коду 15330000-0 оброблені фрукти і овочі?
Відповідь
19.11.2019
Запитання      Тема: Планування закупівель
Чи вважається закупівлею в розумінні закону послуги з оформлення (отримання) сертифікату вводу в експлуатацію об'єктів будівництва? Чи потрібно вносити до Додатку до річного плану закупівель
Відповідь
19.11.2019
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
У зв'язку з введеням в дію з 19.04.2020 р. Закону України "Про публічні закупівлі" (в новій редакції), чи необхідно сумувати разом вартість товарів по одному й тому ж предмету закупілі, які будуть закуплені в період з січня 2020 р. по 18.04.2020 р. з аналогічними товарами (предметом закупівлі), які будуть закуплені в період з 19.04.2020 р. до кінця 2020 р. для визначення вартісних критеріїв застосування спрощенної закупівлі?
Відповідь
19.11.2019
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Чи може лікарня закупити електричну енергію на 2020 рік застосувавши відразу ж переговорну процедуру закупівлі з ТОВ "ХОЕК"?? У зв’язку з тим поясненням та обґрунтуванням, що викладено в рекомендованому листі від ТОВ "ХОЕК"а також з тим що ми вже практично зіштовхнулися при проведені 2х процедур - відкриті торги в 2018 р. для закупівлі товару на 2019р., які потім були відмінені за браком взагалі будь яких учасників, та була все ж таки проведена переговорна процедура з ТОВ "ХОЕК". Отже, чи є сенс взагалі витрачати час?...як все одно вони єдині які надають нам електричну енергію за діючою ліцензією по нашій Херсонській області.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json