Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
11.07.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
В тендерній документації відсутні вимоги щодо мови, якою Учасники подають тендерні пропозиції. Учасник (переможець) подав наказ про призначення директора від 25.12.2002 року на російській мові. Інший учасник на цій підставі вимагає відмінити рішення про визначення переможця. Чи можемо ми залишити вимогу без задоволення
Відповідь
10.07.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня, Виконуємо поточний ремонт приміщень. Процедура була проведена, через відкриті торги. Під час виконання робіт з'явились приховані додаткові роботи. Чи можна ці приховані роботи включити у фінальний кошторис, якщо їх не було у технічному завданні?
Відповідь
09.07.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
З Закону України “Про публічні закупівлі” та листа МЭРТ від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06 “Щодо розробки тендерної документації” нам не зовсім зрозуміло, чи може Замовник торгів, після визначення Переможця торгів, з метою оцінки відповідності технічним вимогам і якісним характеристикам Замовника, перед підписанням договору вимагати від Переможця подання зразків (взирців) товару? Надання таких зразків Замовник передбачає ще в тендерній документації як обов’язкову умову, необхідну для узгодження та підписання договору. Можемо ми рахувати, що у випадку отримання незадовільних результатів оцінки зразка, його невідповідність прописаним у тендерній документації характеристикам та вимогам, або ненадання зразка (взірця) для оцінки, пропозиція такого Учасника вважається такою, що не відповідає вимогам Замовника і Замовник має право не підписувати з таким Переможцем договір? Та у разі неукладення договору про закупівлю з вищенаведеної причини з Переможцем, може Замовник визначати далі найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію Участників з тих, строк дії яких ще не минув?
Відповідь
09.07.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Згідно абз.2 ч.3 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Надайте консультацію,в якій формі (за допомогою електронної системи чи у вигляді паперових документів)здійснюється надання таких документів?
Відповідь
04.07.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Прошу надати розяснення, чи правомірні дії Учасника. На вимогу Тендерної документації для підтвердження кваліфікації необхідно було надати довідку про наявність приладів та повірки цих приладів. На момент подання пропозиції прилади проходили щорічну повірку, тому надати діючу повірку небуло можливості, однак Учасник надав гарантійний лист, що всі прилади, які використовуються для надання послуги будуть проходити повірку. Коли Замовник розглядав документи Учасника (кваліфікація) Учасник надав лист пояснення та повірки приладів. Чи правомірні дії Учасника?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json