Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
21.02.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня! Після закінчення строку договору про закупівлю протягом 20ти робочих днів опубліковано звіт на електронному майданчику Держзакупівлі.онлайн шляхом заповнення всієї необхідної інформації згідно Закону "Про публічні закупівлі" в електронних полях, потім накладено КЕП уповноваженої особи. Після накладення КЕП майданчиком автоматично формується звіт про виконання договору у форматі .pdf, який підтведжений КЕП і який можна роздрукувати. Питання: чи потрібно додатково готувати звіт про виконання договору у форматі Word, підписувати його у паперовому варіанті, потім сканувати і приєднувати в електронну систему?
Відповідь
01.02.2022
Запитання      Тема: Інше
Помилково виклали звіт про виконання договору на розподіл природного газу сума 12 090 грн. Як виправити помилку? Адже оплачувати будемо щомісяця до кінця 2022 року.
Відповідь
13.01.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня! Згідно ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" звіт про виконання договору Замовник має опублікувати протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або розірвання. У п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону встановлено визначення договору про закупівлю. Основним моментом є те, що такий договір укладається за результатом проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі. Види процедур закупівлі встановлено ст. 13 Закону, та поділено їх на конкурентні процедури (відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог) та як виняток, переговорні процедури закупівлі. Поняття спрощеної закупівлі встановлено п. 28 ч. 1 ст. 1 Закону. Також, згідно Закону необхідно оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю, що укладений відповідно до частини 7 ст. 3 Закону. Постає питання, чи необхідно оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю, що укладений відповідно до частини 3 ст. 3 Закону (у разі здійснення закупівлі без використання електронної системи з обов'язковим оприлюдненням звіту про укладнеий договір). Дякую.
Відповідь
24.11.2021
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до п. 12 ч. 1. ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме, звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю, або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання. В той же час, відповідно до ч. 9 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», у разі закінчення строку дії договору про закупівлю, виконання договору про закупівлю або його розірвання замовник обов’язково оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю. У зв’язку з вищевказаним, прошу надати інформацію щодо наступних питань. 1. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони не приступили до його виконання. 2. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони вчинили дії, спрямовані на виконання договору (виникнення зобов'язань), проте відповідні зобов'язання ще не виконано станом на дату закінчення дії договору. 3. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони вчинили дії, спрямовані на виконання договору, відповідні зобов'язання виконано, але їх виконання не прийнято замовником станом на дату закінчення дії договору. 4. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони виконали договір частково, тобто не в повному обсязі, що передбачений умовами такого договору.
Відповідь
15.11.2021
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. Як правильно сформувати звіт про виконання договору у разі, якщо одну й ту саму номенклатурну позицію за результатами укладеного договору замовнику поставляють від виробників з декількох різних країн ? Технічно наявна можливість вказати лише одну країну виробника до кожної окремої позиції.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json