Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
23.08.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Відповідно до підпунктів 99-101 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами) прошу Вас роз'яснити: - чи рекомендує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України державним органам влади під час проведення публічних закупівель керуватися не тільки Законом України '"Про публічні закупівлі", але й національним стандартом України ДСТУ ISO 20400:2019 Стійкі закупівлі. Настанови? - чи узгоджуються положення ДСТУ ISO 20400:2019 з нормами права, що містяться в Законі України '"Про публічні закупівлі"? З повагою, Віталій Редько
Відповідь
12.08.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Наскільки я знаю технічний нагляд відповідає за якість виконання робіт (самі роботи + сертифікати на матеріали і т.д) та об'єм їх виконання. Питання в наступному, чи законні дії в подачі тендерної пропозиції уповноваженої особи документів, які ніяким чином не стосуються технічного нагляду, такі як наявність ліцензованої програми АВК-5, наявність персоналу щодо лабораторних досліджень на спроможність несучих конструкцій, надати фінансовий звіт за рік з підписом уповноваженої особи, надання документів різного каліброваного метстандартом інструменту, надання довідки обігу коштів за минулий рік і т.д.
Відповідь
11.08.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи правомірна вимога Замовника про збільшення кількості наданої послуги за власний рахунок Учасника за зверненням Замовника на електронну пошту чи телефоном? Дослівно : метою додаткового забезпечення охорони святкових та урочистих заходів від зовнішніх та внутрішніх загроз, за першою вимогою Замовника, Учасник за власний рахунок зобов’язаний забезпечити: - в період охорони об’єктів посилення посту охорони шляхом виставлення додаткових цілодобових постів (але не більше трьох додаткових цілодобових постів на одному об’єкті охорони), не більше трьох суток на місяць та/або цілодобову охорону у вихідні, святкові дні та неробочі години об’єкту охорони (Учасник повинен розмістити додаткові цілодобові пости у кількості достатній для забезпечення охорони об’єкту Замовника). При цьому заявка Замовника повинна бути виконана протягом 2-х годин з моменту її отримання, та Замовник залишає за собою право скерувати дану заявку на електронну адресу Учасника.
Відповідь
09.08.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Дана вимога дискримінтує учасників в участі по даній закупівлі. Суть вимоги (орігінал нижче): "пункт 10) Довідка про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору за предметом закупівлі за 2020-2021 р. Довідка може бути складена в довільній формі, з зазначенням договору на поставку товару аналогічного предмету закупівлі, організації (замовника), суми договору, який був виконаний за 2020-2021р; також надати скан-копію аналогічного договору разом з копіями документів, що підтверджують фактичне виконання цього договору та лист-відгук від замовника згідно аналогічного договору, що вказаний в довідці." Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м.Вінниці». Код ЄДРПОУ: 35527334. Місцезнаходження: Україна, 21034, м. Вінниця, вул. Миколи Зерова, 13.
Відповідь
29.07.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Учасник, який не має ліцензії на установку пожежної сигналізації може залучити фацівців (субпідрядника) для виконання такої роботи? Як доказ цього договір субпідряду і в довідці показати обладнання і працівників, які золучені згідно договору?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json