Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.06.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2573 / 2637
Вами на Запит № 434/2019 опрацьовано та надано відповідь, але вона не містить ніякої відповіді, а тільки відсилає до закону. У Законі України не визначено, а Замовник у своєї тендерної документації наполягає, тому повторно прошу надати відповідь, чому ліцензія ДАБІ не може бути підтвердженням відповідної кваліфікації учасника. На приклад, ми же погоджуємося прийняти на роботу водія, вимагаємо тільки права, а перевірку знань правил руху ні виконуємо. Другий приклад, приймаємо на роботу юриста та не перевіряємо знання юриспруденції. Так чому ми не довіряємо ліцензії ДАБІ? ДАБІ державна установа і у своєї діяльності користується виключно Законом України про ліцензування.
Відповідь
05.06.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2972 / 2853
За результатами розгляду тендерних пропозицій складається протокол розгляду тендерних пропозицій за формою, встановленою Уповноваженим органом, та оприлюднюється замовником на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі". Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендера та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Відповідно до ч. 6 ст. 28 Закону України "Про публічні закупівлі", за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом. Враховуючи вище зазначене, прошу надати розяснення з наступних питань: 1. Чи є протокол оцінки та розгляду тендерних пропозицій протоколом про визначення переможця відкритих торгів? 2. У якій формі тендерний комітет приймає рішення про визначення переможця?
Відповідь
05.06.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2120 / 2139
На майданчику в системі Прозорро з"явилося додаткове поле для вводу інформації: "Класифікація суб"єктів господарювання", але в переліку для вибору тільки суб"єкти підприємництва. Чому відсутні суб"єкти некомерційного господарювання?
Відповідь
05.06.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2681 / 2678
Київський молодіжний центр (Комунальна установа виконавчого органу Київської міської ради) звертається до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України із проханням роз’яснити, чи є необхідним внесення змін до наказів та кошторисів Установи, затверджених на календарний рік для реалізації проектів та проведення заходів з питань молоді у зв’язку із тим, що після затвердження відповідних наказів і кошторисів відпала необхідність в замовленні певних послуг (зменшення запланованого обсягу закупівель).
Відповідь
05.06.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2366 / 2363
Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області (ЄДРПОУ 37542443) звертається до Уповноваженого органу щодо термінового вжиття заходів із запобігання порушення законодавства. Вимога UA-2019-05-07-000320-b.b7 розміщено на порталі 30.05.2019р о 16:38. Відповідно до пункту 3 статті 30, абз.2 пункту 1 статті 32 ЗУ "Про публічні закупівлі" "...замовник зобов’язаний надати йому [учаснику] відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення". Згідно зі статтею 253 Цивільного кодексу України "Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок." Відповідно до абз 3 пункту 1 статті 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник оприлюднює "зміни до тендерної документації та роз’яснення до неї (у разі наявності) - протягом одного дня з дня прийняття рішення про їх внесення або надання роз’яснень". Станом на 16:52 04.06.2019р. на майданчику Е-тендер технічно заблоковано Замовнику можливість надати відповідь на вимогу термін, надання якої відповідно до чинногоо законодавства України спливає 24:00 05.06.2019р (або принаймні 24:00 04.06.19). Також, майданчик не є контролюючим органом і взагалі не може обмежувати замовника в наданні інформації. З метою забезпечення законного права Замовника на проведення закупівель у межах законодавства, недопущення негативного впливу на імідж Замовника та Уповноваженного органу через неспроможність партнерів створити технічні можливості проведення закупівель у законодавчому полі, група ЦГО просить щонайшвидше, але не пізніше 16:00 05.06.2019р, вжити заходів щодо надання можливості Замовнику скористатися своїм законним правом надання відповіді на вимогу учасника. З повагою, начальник групи, голова тендерного комітету С.АНТОНІШАК
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2