Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.03.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2253 / 2280
Комунальним підприємством "Світло Центр" підписані договори підряду по декільком вулицям на заміну світильників. На даний момент загальна сума потреби в закупівлі становить 126000,00 грн. Питання чи потрібно підприємству оголошувати тендер, якщо з нами в подальшому ще будуть підписуватись подібні договори підряду ? Чи можна проводити окремі закупівлі світильників під кожен договір підряду ?
Відповідь
28.03.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1913 / 1875
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області просить Вас надати роз’яснення щодо публікації змін до договору, які не несуть змін істотних умов договору згідно ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Чи являється публікація всіх змін до договору обов’язковою, при тому, що технічна можливість електронних майданчиків дозволяє оприлюднювати лише зміни істотних умов договору згідно ст. 36 Закону.
Відповідь
28.03.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2401 / 2398
Проводився тендер на будівництво амбулаторії, був підписані всі потрібні документи з генпідрядником, генпідрядник розпочав будівельні роботи, в ході яких виявив необхідність проведення додаткових будівельних робіт, що необхідні для виконання істотних умов предмета договору в повному обсязі. Посилаючись на дані обставини, генпідрядник зупинив роботи по будівництву та витребує збільшення ціни договору. Чи є його вимоги законними та правомірними? Як на них правильно реагувати в правовому полі?
Відповідь
28.03.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2115 / 2107
Доброго дня! Наказом ДП "ПРОЗОРРО" № 10 від 19.03.2019 затверджено "Інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”. В вищевказаній Інструкції відсутня інформація щодо підстав для дискваліфікації учасника. Скажіть будь-ласка чим керуватися Замовнику при проведенні кваліфікації пропозицій Учасників якщо в наданих пропозиціях порушуються кваліфікаційні вимоги тендерної документації? Тільки ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
28.03.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2867 / 2726
Чи дозволяється при укладані договору за результатами проведеної процедури (переговорна процедура, відкриті торги) встановити що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладання(ч. 3 ст 631 ЦК України). З урахуванням того, що оплата за послуги буде проведена не раніше дати заклю.чення договора після проведення процедури.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2