Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.04.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2038 / 1925
ст.1ч.1п.9 ЗУ про публичні закупівлі: 9) замовники - органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, створені відповідно до закону, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. Прошу Вас розяснити чи є Замовником у разумінні цього Закону комунальне комерційне підприємство засноване на власності территоріальної громади, орган управління виконавчий комітет міської ради, а мета створення отримання прибутку від розвитку туристичної галузі, як приоритетного виду економічної діяльності. Тобто діяльність підприємства має усі ознаки комерційної основи.
Відповідь
05.04.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2221 / 2203
Як оформити розірвання договору з Постачальником, який не виконує договірні зобовязання ? Як оформити це розірвання документально та відобразити в системі ПРООЗОРРО? Дякую
Відповідь
05.04.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2383 / 2243
Наша установа має на меті придбати пасажирський мікроавтобус (на базі легкового)на 9 пасажиромісць. Чи є обмеження по ціні закупівлі? Чи трактується така закупівлю як закупівля легкового автомобіля для керівника бюджетної установи з обмеженням в сумі до 600 тис.?
Відповідь
05.04.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2013 / 2055
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи може замість особистого підпису члена тендерного комітету у протоколі тендерного комітету використовуватися його факсиміле, якщо внутрішніми положеннями підприємства, передбачено таке право?
Відповідь
04.04.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2838 / 2815
Доброго дня. Укладено договір дистрибуції . Товар Продавцем поставлено. Дистриб'ютор частково здійснив оплату, проте на адресу Продавця (резидента) надійшла кредит-нота про зменшення ціни договору у зв'язку з невідповідністю упаковки товару закону про маркування ЕС 1169 . Як бути в такій ситуації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2