Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.05.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2027 / 2070
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, яке можливе вирішення наступної проблеми: На початку року замовником було укладено договір на поставку електричної енергії з постачальником останньої надії, строк поставки згідно цього договору 90 календарних днів (3 01.01.2019 по 31.03.2019), строк дії договору в частині розрахунків до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за договором. З 01.04.2019 замовником було укладено договір на постачання електричної енергії з іншим постачальником, строк поставки за яким з 01.04.2019 по 31.12.2019 р. Але вже після укладення цього договору замовником було отримано акт звірки з попереднім постачальником, у якому зазначено, що обсяги спожитої електричної енергії перевищують зазначені обсяги у договорі, та сума до сплати є більшою, ніж сума договору. 1. Чи може замовник укласти додаткову угоду до договору з постачальником останньої надії, якщо вважати цей договір дійсним, тому що він не виконаний в частині розрахунків, незважаючи на те, що на даний момент вже діє інший договір? 2. Або є ще яке-небудь вирішення цього питання? 3. Чи можливо вважати вимоги постачальника не правомірними?
Відповідь
29.05.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2537 / 2288
Бюджетною установою була проведена процедура допорогової закупівлі на виконання робіт з капітального ремонту, вибрали преможця, але після виявлення помилок, скасували закупівлю? Чи можна укладати договорір (оприлюднити звіт про укладений договір) чи треба заново проводити процедуру допорогової закупівлі?
Відповідь
29.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3367 / 3238
Добрий день підкажіть будь ласка якщо відкриті торги проводяться без ПДВ а переможець є платником ПДВ чи можна збільшити суму договору ( врахувати ПДВ)
Відповідь
28.05.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2680 / 2665
Доброго дня! Чим зумовленно зобов'язання Замовників в системі електронних публічних закупівель заповнювати нове електронне поле “класифікація суб’єктів господарювання” (на прикладі публікації Звіту про укладені договори)? Адже ПЛАНОМ ЗАХОДІВ Розпорядження КМУ № 292-р від 10.05.2018 року передбачено "запровадження у картці реєстрації УЧАСНИКА в електронній системі закупівель окремого поля щодо категорії суб’єкта господарювання залежно від кількості працюючих та доходів від будь-якої діяльності за рік". Тобто мова йде саме про зобов'язання для УЧАСНИКА, а не ЗАМОВНИКА. Наказом МЕРТУ № 490 (зі змінами) заповнення данного поля Замовником не передбачено, а без його заповнення - створення закупівлі на майданчику неможливе. Як бути Замовникам в даному випадку? Де брати дані про класифікацію Учасників, і чим має керуватись тендерний комітет, вимагаючи у відповідальних за укладення договору осіб вищезазначену інформацію для публікації Звіту про укладені договори??
Відповідь
28.05.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2186 / 2163
Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21.03.2019 № 463 внесені зміни до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зокрема до форм документів у сфері публічних закупівель додані пункти «Вид предмета закупівлі», «Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)», «Джерело фінансування закупівлі». В той же час, технічний функціонал електронних майданчиків поки що не в повній мірі адаптований до зазначених змін і не дає змоги замовникам виконати вимоги законодавства та заповнити всі відповідні поля. А це, у свою чергу, викликає ризик бути притягнутим до відповідальності при виявленні порушень з боку Аудиторської служби. З метою недопущення порушень просимо надати роз’яснення, яким чином діяти замовникам на період, протягом якого електронні майданчики не забезпечать технічну можливість для виконання вимог чинного законодавства.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2