Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
02.06.2021
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Прошу надати роз'яснення щодо необхідних / обов'язкових(крім платіжного доручення про оплату послуг ) документів, які повинні додаватись при подачі скарги до АМКУ стосовно скасування та неправомірності визначення переможця Замовником. А також за якими посиланнями можна звернутися для уточнення або наведення прикладу на Законні підстави. щодо неправомірніх дій Замовника та/або Учасника. Мета нашого звернення - Подання скарги до АМКУ. Дякуємо.
Відповідь
02.06.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи можна проводити закупівлю очікуваною вартістю меншою 50000 грн за спрощеною процедурою? Чи не вважатиметься це порушенням Закону "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
01.06.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Провів спрощену закупівлю до 200,0 тис. грн. Де можна отримату довідку про вартість ринкової ціни на товар?
Відповідь
01.06.2021
Запитання      Тема: Інше
Пунктом 20 частини 5 статті 3 Закону передбачено, що його дія не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: товари, роботи та послуги, постачання, виконання, надання яких здійснюється постачальником із досвідом роботи в країнах Європи та/або Азії та/або Північної Америки та/або Південної Америки та/або Близького Сходу не менше п'яти років (в тому числі його пов'язаними особами в розумінні Податкового кодексу України), які необхідні для науково-технічних та/чи інженерних послуг для геологорозвідки (геологічного вивчення, розвідувальних робіт), буріння, розробки, видобутку, інтенсифікації (гідророзрив пласта, капітальний ремонт свердловин, колтюбінг) свердловин та родовищ вуглеводнів, їх наземної підготовки для транспортування магістральними газопроводами та нафтопроводами, та їх переробки. Законом не надано визначення поняття «досвід роботи» про який зазначено у пп. 20 ч. 5 ст. 3 Закону, існує ризик різного тлумачення Закону та ризик оскарження рішень тендерного комітету/уповноважених осіб до суду, накладення штрафів на посадових осіб та ін. Враховуючи викладе, прошу надати роз’яснення щодо поняття «досвід роботи» в контексті застосування пп. 20 ч. 5 ст. 3 Закону та якими документами цей досвід повинен підтверджуватися?
Відповідь
01.06.2021
Запитання      Тема: Інше
На адресу департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації надійшло звернення Острозького комунального підприємства "Теплоенергія" Острозької міської ради від 21.05.2021 № 66 (вх.№517/01.2/2 від 26.05.2021) щодо проведення публічних закупівель на придбання твердого палива (дров) для виробництва теплової енергії. Просимо надати роз'яснення чи необхідно зазначеному комунальному підприємству, що забезпечує виробництво, транспортування та постачання теплової енергії споживачам (ліцензіат облдержадміністрації), проводити процедуру публічних закупівель на придбання твердого палива (дров) за власні кошти, якщо очікувана вартість предмета закупівлі складає близько 1,5 млн. гривень?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json