Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.02.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
188 / 177
Учасником під час участі у процедурі відкритих торгів було надано довідку у довільній формі щодо незалучення субпідрядних організацій під час виконання робіт по договору на закупівлю. За результатами проведення закупівлі даного учасника було визначено переможцем та укладено договір на закупівлю з замовником. Після укладання договору на закупівлю учасником (підрядником) було прийняте рішення про залучення до виконання робіт субпідрядника у обсязі більше 20% вартості договору про закупівлю. Відповідно до положень договору на закупівлю, підрядник має право за письмовою згодою Замовника залучати до виконання робіт субпідрядників, залишаючись при цьому відповідальним перед Замовником за якість та результати їх роботи. Просимо надати роз’яснення:  1) Чи має право учасник (підрядник) у наведеному випадку залучити до виконання робіт за договором субпідрядника у обсязі більше 20% вартості договору про закупівлю?  2) Які вимоги має право замовник висунути до такого субпідрядника для погодження його залучення до виконання робіт?
Відповідь
09.02.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
154 / 164
Доброго дня! Мною отримано відповідь на запит 96/2022, у якій надано посилання на відповідь https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=60124. Так, у вищевказаному листі не міститься відповідь на питання щодо аналогічних робіт. В Законі «Про публічні закупівлі» не міститься нормативного визначення поняття «аналогічні роботи». З огляду на викладене, з метою визначення можливості чи не можливості проведення переговорної процедури замовником необхідно чітко встановити які роботи вважаються аналогічними в розумінні закону та за якими критеріями встановлюється така аналогічність. Таким чином, повторно прошу надати відповідь на питання. Чи вважаються аналогічними роботами в розумінні Закону додаткові будівельні роботи, не зазначені у початковому проекті, але які за кодом ДК є аналогічними?
Відповідь
09.02.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
223 / 225
Оплата за спожиту електричну енергію здійснюється в наступному розрахунковому періоді після звітного. Тобто за спожиту електричну енергію в грудні 2021 року розрахунки мають відбуватись в 2022 році. Чи можна внести зміни в договір про порядок оплати, вказуючи що рахунки і акти для оплати отримуються з 1 числа наступного місяця за звітним
Відповідь
09.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
250 / 261
Відповідно до Програми розвитку території Божедарівської територіальної громади на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням Божедарівської селищної ради Камянського району Дніпропетровської області від 24.12.2021р. № 40-18/VІІІ та згідно технічного завдання, затвердженого рішенням Божедарівської селищної ради Камянського району Дніпропетровської області від 24.12.2021р. № 13-18/VІІІ, Виконавчий комітет Божедарівської селищної ради планує виконати комплекс робіт, пов’язаний з розробкою містобудівної документації громади разом із супутніми роботами (послугами) з аерофотознімання території, створенню картографічного матеріалу і виконання інвентаризації окремих територій громади, а саме: «Розробка комплексного плану просторового розвитку території Божедарівської територіальної громади (комплексний план). Розробка нормативної грошової оцінки всіх земель Божедарівської територіальної громади. Створення сучасної картографічної основи. Інвентаризація земель смт Божедарівка, с. Вільне, с. Покровка, с. Болтишка, с. Катеринопіль, с. Водяне, с. Адамівка, с. Кудашівка» (ДК 021:2015:71340000-3: «Комплексні інженерні послуги») Відповідно до ст.1 ч.27 Закону України «Про публічні закупівлі» до терміну «роботи» відносяться – «розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з будівництва об’єктів з розробленням проектної документації, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт» Просимо Вас надати роз’яснення, чи відоситься до виду предмету закупівлі «роботи», запланована діяльність громади з розробки комплексного плану просторового розвитку території Божедарівської територіальної громади (комплексний план)» разом із супутніми послугами, вартість яких не перевищує вартості основної роботи (розробка комплексного плану просторового розвитку території громади). З повагою, Голова Божедарівської селищної ради Дерко Володимир Іванович.
Відповідь
09.02.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
343 / 352
Чи дозволяється в процедурних договорах (переговорна процедура) встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення (ч.3 ст.631 ЦК України) з урахуванням того, що оплата за послуги буде проведена не раніше дати заключення договору після проведення процедури
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2