Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
14.05.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Питання: Спрощена закупівля застосовується до договору, вартість якого 50 тис.грн., чи до річного кошторисного призначення по коду ДК 021:2015? Наприклад: по ДК021:2015 09130000-9 залишок кошторисних призначень на рік склав 90,00 тис.грн. Чи можна укласти три прямих договори по 30,00 тис.грн., чи для уникнення поділу товару потрібно провести спрощену закупівлю на 90,00 тис.грн.
Відповідь
14.05.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суб'єктом господарювання, що до 19.04.2020 р. не мав статусу Замовника в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" було створено та затверджено склад тендерного комітету для проведення закупівель (допорогових) через систему Прозорро в добровільному порядку, на підставі внутрішніх розпорядчих документів. Згідно з Законом України "Про публічні закупівлі" (п. 4 прикінцевих та перехідних положень) замовник може створювати тендерний комітет. Чи потрібно зараз видавати новий наказ на призначення складу тендерного комітету, затвердження положення про тендерний комітет, оскільки попередній наказ видавався на підставі внутрішніх розпорядчих документів, а не згідно із Законом.
Відповідь
14.05.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Відповідно до ч.1 ст.75 Кримінально-процесуального кодексу України (далі - КПК України) у разі необхідності у кримінальному провадженні перекладу пояснень, показань або документів сторони кримінального провадження або слідчий суддя чи суд залучають відповідного перекладача (сурдоперекладача). Компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди перекладачу здійснюється на підставі ухвали суду, зміст якої не передбачає укладання договору про закупівлю. Зазначені витрати відповідно до ч.1 ст. 118 КПК України є одним з видів процесуальних витрат. Частиною 2 ст.122 КПК України визначено, що витрати, пов’язані із участю потерпілих у кримінальному провадженні, залученням та участю перекладачів для перекладу показань підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, цивільного позивача та цивільного відповідача, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України. Залучення стороною обвинувачення експертів спеціалізованих державних установ, а також проведення експертизи за дорученням слідчого судді або суду здійснюється за рахунок коштів, які цільовим призначенням виділяються цим установам з Державного бюджету України. Порядок і розмір вищезазначених витрат визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.1996 №710 «Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів». Просимо надати роз’яснення, чи підпадають дані видатки під дію Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
14.05.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго ранку. Була проведена закупівля по прецедурі відкриті торги. UA-2020-03-06-000200-a. Держаудит виявив порушення-один документ переможця був російською мовою без перекладу. Тому держаудит вимагає розірвання договору бо він укладений з порушенням,не вдповідність тендерній документації. Підскажіть,будь-ласка, як можна вийти з ції ситуації,оскльки договір дії місяць і за цей час переможець вже виконав частину роботи,тоб то він свої зобовязання по договору виконав.
Відповідь
14.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Згідно ч. 3 ст. 4 ЗУ "Про публічні закупівлі" - до річного плану не включаються закупівлі визначені ч.5, 6 ст. 3 цього Закону та згідно п. 4 ч. 5 ст. 3 "Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: 4) придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі та інше нерухоме майно". Підкажіть, будь-ласка, як проводити закупівлю житла для багатодітної родини, якщо сума перевищує 200 тис. грн.? Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json