Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2232 / 2244
Добрий день! Прохання надати роз'яснення щодо застосування окремих положень ЗУ "Про публічні закупівлі". Ситуація наступна: Тендерна документація затверджена тендерним комітетом, накладено підпис ЕЦП одного з членів (не голови) тендерного комітету. Рішення про відхилення тендерної пропозиції Учасника приймається (підписується) головою тендерного комітету, однак саме рішення не йде у формі протоколу засідання тендерного комітету, а викладене у формі одноособового рішення Уповноваженої особи, де уповноваженою особою зазначений голова тендерного комітету, що затверджував тендерну документацію. Чи правомірні дії Замовника в частині одночасного призначення уповноваженої особи та тендерного комітету в одній і тій же процедурі закупівель, де голова тендерного комітету виступає ще й у якості уповноваженої особи?
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2136 / 2112
Доброго дня . Допоможіть у вирішені наступної проблеми.Замовником було оголошено відкриті торги на суму понад 1 млн. грн. Після оголошення переможця, (Учасник 2) Учасником 1 було подано скаргу до АМКУ. В своєму рішені АМКУ зобов'язав Замовника скасувати рішення про переможця (учасник 2) та скасувати рішення про дискваліфікацію Учасника 1. Тендерним комітетом Замовника прийнято рішення про скасування рішення про переможця і про дискваліфікацію учасника. З метою виконання рішення АМКУ, було завантажено протокол тендерного комітету на майданчику zakupki.prom.uа, але після цього закупівля перейшла на кваліфікацію лише одного Учасника 2, а не обох учасників, як того вимагало рішення АМКУ. У зв'язку з цим виникла технічна неможливість перейти на перекваліфікацію обох учасників та визначити переможця у відкритих торгах. Тендерним комітетом було прийнято рішення про скасування відкритих торгів керуючись п.2 ч.1. ст.32 ЗУ "Про публічні закупівлі". Чи може ми провести переговорну процедуру з Учасником 1, який після кваліфікації повинен бути визнаний переможцем ( з метою виконання рішення АМКУ, чи необхідно проводити процедуру вікритих торгів заново?
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1768 / 1843
Комунальному підприємству (підприємство не фінансується з бюджету) була надана з бюджету безповоротна фіндопомога на оплату оренди котельних, договори по оденді укладені на три роки та діють з 01.10.2019 р. Як викласти звіт про укладений договір в прозоро?
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1696 / 1656
Доброго дня! Прошу надати роз’яснення щодо коректного укладення та оприлюднення договору про закупівлю. За результатом торгів за предметом закупівлі «Медичні вироби» відповідно частини 6 статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі. Специфікація до договору, відповідно тендерної пропозиції, містить перелік позицій, які оподатковуються за різною відсотковою ставкою ПДВ, а саме 7% та 20%. Відповідно пункту 10 частини 1 статті 10 Закону договір про закупівлю та всі додатки до нього замовник самостійно та безоплатно оприлюднює через авторизовані електронні майданчики в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом протягом трьох робочих днів з дня його укладення. Отже, на виконання вимог Закону необхідно оприлюднити договір, який укладено відповідно тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі. Однак, технічна реалізація в електронній системі закупівель не дає можливості коректно оприлюднити договір з різними відсотковими ставками ПДВ щодо кожної позиції: система визначає тільки одну можливу ставку: 7% або 20%. Яким чином коректно укласти та оприлюднити договір про закупівлю, не порушивши ч. 4 статті 41 Закону, а саме умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі? Дякую.
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1721 / 1643
Добрий день, підкажіть ,будь ласка, чи потрібно публікувати звіт про укладений договір по договору ЦПХ (грошова винагорода) . Витрати відбуваються по КЕКВ 2111. Договір на надання послуги з охорони адміністративної будівлі укладається щомісячно з фізичною особою на місяць.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2