Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
04.06.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Добрий день!Прошу пояснити чи правомірно голова тендерного комітету та секретар тендерного комітету вносять в електронну систему річні плани та оприлюднюють звіти про договір про закупівлю укладений без використання електронної системи закупівель так, як функції закупівель вартістю до 50 тис.грн. покладені на тендерний комітет. Крім того,голова тендерного комітету і є уповноваженою особою по проведенню спрощених закупівель, працює на тому самому майданчику з тим самим ЕЦП.
Відповідь
04.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня, надайте будьласка, роз'яснення щодо виду процедури закупівлі за наступних умов. На початку року нами заплановано 2 закупівлі на суми 300 тис. та 180 тис.грн (за одним ДК по 4 цифрам). До плану внесено, але закупівлі ще не проведено. Зараз нам необхідно закупити товар на суму 2 тис. (за тим же ДК, що і попередні, тільки по 6 цифрам). Ураховуючи зміни до Закону, на цей час нам необхідно звітувати по кожному договору від 1 коп. до 50 тис, тобто на цей договір на суму 2 тис. необхідно внести зміни до плану та завантажено звіт про укладений договір. В той же час, ця закупівля за кодом ДК, за яким заплановано закупівель на загальну суму понад 200 тис. Яким чином необхідно проводити закупівлю на цей договір на 2 тис.грн. (відкриті торги чи звіт про укладений), за умови, що у річному плані закупівель вже заплановано спочатку року за такою ж ДК закупівель на суму більше 200 тис, але закупівлі ще не проведено. В роз'ясненнях МЕРТу, на які надають посилання (Щодо організації закупівельної діяльності замовника" від 10.04.20 та Щодо спрощених закупівель від 05.055.20) щодо цього моменту нічого не зазначено.
Відповідь
04.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Фактичні обставини: За результатами процедури закупівлі укладено Договір поставки товару у кількості 100шт. вартістю 2 млн.грн. Через місяць укладено додаткову угоду про зменшення кількості товару до 90шт., ще через місяць кількість зменшена до 80шт. Проте у вказаних додаткових угодах питання вартості товару не зменшувалось. Тобто, виходить, що відбулось "збільшення ціни"! Оплата товару відбувається за кошти державного бюджету. Окрім того, ціна товару на ринку менше ціни вже зміненої додатковими угодами до Договору. Питання: куди краще звернутись зі скаргою до Держаудитслужби або до Рахункової палати.
Відповідь
04.06.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Будь-ласка допоможіть у вирішенні нижчевикладеного питання. Як редагувати додатки до річного плану закупівель із видом процедури "Без використання електронної системи" коли на майданчику zakupki.prom.ua уже видалено вид процедури "Без використання електронної системи". Що робити замовнику: 1. коригувати додатки з порушенням. тобто коли вид процедури "Без використання електронної системи" з технічних причин і ніяк не інакше зміниться на вид процедури "Звіт про укладений договір" і в примітках вказувати що це все ж таки вид процедури "Без використання електронної системи". 2. не редагувати додатки до РП, ще теж порушення і купа запитань до Замовника. Але тоді як бути Замовнику і яку процедури обирати, адже в даному випадку очікувана вартість на половину штучно зростає, а все через неможливість коригування додатків. до прикладу: річна очікувана вартість предмету закупівлі 40тис.грн. до 19.04.2020 року був один додаток до РП і вид ""Без використання електронної системи" було укладено декілька договорів на суму 20тис.грн. тобто 20тис.грн. ми не встигли освоїти в зв'язку із запровадженням карантину. станом на 04.06.2020 року мені необхідно відредагувати ДДРП, а я не можу цього зробити тому що майданчик вніс свої корективи де згідно нового закону про публічні закупівлі видалив вид "Без використання електронної системи". Тобто якщо я не відредагую ДДРП то у мене вийде річна очікувана вартість закупівлі 40+20=60 і що мені робити проводити спрощену закупівлю це абсурд. адже моя реальна потреба не 60 а 40 і я маю по правильному робити Звіт про укладений договір без використання ЕС. 3. Ідеальним рішенням я бачу щоб усі майданчики залишили до 31.12.2020 року ще вид "Без використання електронної системи" що дасть змогу Замовникам відобразити правдиву реальну інформацію у своїх потребах. Дякую!
Відповідь
04.06.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Управління молоді та спорту проводить спортивні заходи, навчально тренувальні збори,виїзди команд на змагання які передбачають видачу коштів підзвітним особам (суддям, тренерам, спортсменам). Виплачуються суми за проживання, харчування, проїзд,добові за відрядження які оформлюються відомістю видачі, яка містить від 1 до 100 фізичних підзвітних осіб зі своїми реквізитами тільки по одному змаганню. Просимо надати роз'яснення щодо порядку оприлюднення інформації, що містять авансові звіти, зокрема оплата харчування та добових.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json