Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2390 / 2450
Відповідно до п. 1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура застосовується якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Що в даному випадку розуміється під терміном «вимоги до учасника процедури закупівлі». Чи це стосується виключно кваліфікаційних критеріїв, які вимагаються замовником від учасника на підставі ст. 16 Закону, чи цей термін має ширше визначення та що за таких обставин входить до переліку цих вимог? Що в даному випадку розуміється під терміном «вимоги до учасника процедури закупівлі». Чи це стосується виключно кваліфікаційних критеріїв, які вимагаються замовником від учасника на підставі ст. 16 Закону, чи цей термін має ширше визначення та що за таких обставин входить до переліку цих вимог?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1520 / 1718
За результатами проведеної в ЕСЗ спрощеної закупівлі між Замовником та Переможцем укладений договір підряду на проведення поточного ремонту системи опалення будівлі. На кінцевій стадії виконання робіт, а саме на стадії приєднання (врізки) нових ділянок трубопроводу до центральної системи опалення, з’ясувалося, що виконати ці роботи не має можливості із-за дефектів відповідної ділянки трубопроводу в підвальному приміщенні. Поясніть, будь ласка, чи може замовник за згодою підрядника внести зміни до договору, укласти додаткову угоду і зменшити суму договору у зв'язку із зменшенням обсягу закупівлі ч1.п.5 Закону 922. А потім, після завершення цього договору, укласти прямий договір з тим самим підрядником на додаткові аналогічні послуги ч.7ст.3 Закону 922.
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1528 / 1684
Наказом від 11.06.2020 № 1082 Мінекономіки затвердило новий Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі, який набрав чинності 17.07.2020 (далі — Порядок розміщення). Згідно з п. 12 Порядку розміщення, встановлено, що під час розміщення в електронній системі закупівель інформації про предмет закупівлі в окремих полях зазначають інформацію щодо:  назви предмета закупівлі;  коду предмета закупівлі відповідно до класифікаторів або назва згідно з ДСТУ, державних або галузевих будівельних норм, які передбачені для визначення предмета закупівлі відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого Уповноваженим органом, та їхньої назви. Водночас, у п. 14. Порядку розміщення зазначено, що в оголошенні, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомленні про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація: назва товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі. У зв’язку з цим, просимо роз’яснити: Питання 1: що таке «код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі» - це код за показником 5-9 цифри? Питання 2: наказ від 15.04.2020 № 708 «Порядок визначення предмета закупівлі» не містить в собі вимоги зазначати код для товару за показником іншої, ніж 4та цифра? Ци буде вважатись порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі», якщо для кожної номенклатурної позиції товару замовником буде зазначений код за показником 4 ої цифри класифікатору? Питання 3: у випадку якщо кожній номенклатурній позиції товару замовником буде присвоєний код за показником 5-9 цифри, в системі відобразяться лише ці коди. В якому полі та яким чином оприлюднити загальний код за показником 4 ої цифри? Питання 4: Чи відображати інформацію, відповідно до п.14 у Річному плані?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1956 / 2044
Добрий день.В січні місяці ми уклали угоду за переговорною процедурою на постачання тепла. На сьогоднішній день нам планують зменшити фінансування на цю послугу на 50 тис.грн. Можливо на початок зимового періоду суму фінансуваннязнову збільшать.Як нам оформити дану процедуру?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2058 / 1974
Яким чином замовники мають проводити закупівлю послуги, якщо підприємство є суб’єктом природної монополії з надання послуг розподілу природного газу споживачам? Чи обов’язково проводити переговорну процедуру замовникам, що фінансуються з бюджетних коштів або достатньо укладання затвердженого Постановою НКРЕ та КП України Договір про надання послуги з розподілу природного газу, який є договором приєднання, що укладається з урахуванням вимог статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного Кодексу України на невизначений строк? Оплата вартості послуги Оператора ГРМ з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим Регулятором для Оператора ГРМ, що сплачується як плата за річну замовлену потужність, з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем. В разі зміни постановами НКРЕ та КП тарифу на послугу розподілу природного газу протягом дії укладеного договору, чи необхідне документальне оформлення?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2