Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1478 / 1465
чи можна проектом договору, що укладається за результатами проведення процедур відповідно до Закону України про закупівлю, передбачити пункти щодо одностороннього розірвання договору Замовником наприклад в разі несвоєчасного (повільного, неякісного) надання послуг/виконання робіт, виявлення факту участі пов’язаних осіб або в будь-якому іншому випадку. Чи не суперечить це нормам Закону.
Відповідь
02.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1336 / 1367
Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі – річний план). Враховуючи вищенаведене виникають наступні питання: що розуміється під час планування під поняттям "наявна потреба " та чи повинен річний план підтверджуватися кошторисом (тимчасовим кошторисом), фінансовим планом (планом асигнувань, планом використання бюджетних коштів)?
Відповідь
02.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1423 / 1384
При купівлі товару та наданні послуг до 50 тисяч на всі первинні документи потрібно створити звіт про укладений договір в системі прозоро. В школи виникло питання, як оформити цей звіт на такі витрати, як проїзд, добові, харчування спортсменів. На майданчику Держзакупівлі.онлайн для сформування звіту про укладений договір потрібна така інформація: переможець, його індентифікаційний код, контактна особа та її номер телефона. У даних витратах така інформація відсутня. Без звіту про укладання договору казначейство не реєструє зобов'язання.
Відповідь
02.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1385 / 1415
Відповідно до частини 3 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) забороняється укладення договорів про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, крім випадків, передбачених Законом. Враховуючи вищезазначене виникає питання, під час здійснення закупівлі без застосування порядку проведення спрощених закупівель у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин (абз.4 п.2 ч. 7 ст. 2 Закону) зазначення у договорі про закупівлю, який підписується в червні 2020 року, формулювання «Керуючись частиною 3 статті 631 Цивільного кодексу України Сторони встановили, що умови Договору застосовуються до відносин між ними починаючи з 01 січня 2020 року.» буде порушенням вимог цього Закону?
Відповідь
02.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1359 / 1446
Доброго дня! Як правильно планувати закупівлю товарів, робіт чи послуг - переможців державних, обласних соціально-економічних мініпрограм та конкурсів, кошти на які є цільовими та співфінансуються частково з місцевого та державного бюджету з залученням позабюджетних коштів (ОСББ, громадських організацій, тощо). Так наприклад, Харківський обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», згідно положення про який конкурсанти здійснюють певні витрати ще до оголошення конкурсною комісією рішення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2