Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.02.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
978 / 1005
Доброго дня! Чи будуть вважатися пов'заними особами в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі" учасники торгів на закупівлю послуг з проведення калібрування еталонів та випробувального обладнання, які належать до сфери управління/створені Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства? зокрема мова йде про Національний науковий центр "Інститут метрології", ДП "Укрметртестстандарт".
Відповідь
02.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
802 / 836
Учасник за результатами торгів запропонквав пропозицію, що підпадає під аномально низьку ціну. Протягом наступної доби учасник не надав обгрунтування аномально низької ціни, і як наслідок його пропозицію було відхилено Замовником. Чи повертається в такому випадку тендерне забезпечення учаснику?
Відповідь
02.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
820 / 876
В організації заплановано покупка природного газу для опалення приміщень на 80000грн та покупка бутан газу для заправки автомобіля на 20000грн.Чи потрібно проводити спрощену закупівлю по придбанню бутан газу для авто, якщо код ДК однаковий з природним газом, але не перевищу 50000? Дякую.
Відповідь
02.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
832 / 892
Відповідно до пункту 7 частини 2 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону, належать зокрема, юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, визначених частиною другою цієї статті, та відповідають хоча б одній з таких ознак, а саме надання послуг автостанцій, портів, аеропортів, послуг з аеронавігаційного обслуговування польотів повітряних суден. Акціонерне Товариство "Державна продовольчо - зернова корпорація" здійснює свою діяльність на комерційній основі та відповідно до ЗУ "Про порські порти України" є портовим оператором (стивідорна компанія). Враховуючи вищевикладене, чи є АТ "Державна продовольчо - зернова корпорація" Заомвником в розумінні пункту 7 частини 2 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме надання послуг портів?
Відповідь
01.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
899 / 944
На сьогодні у Театрі використовується агентська система реалізації квитків на вистави та заходи на підставі Агентського договору. За умовами укладеного договору Театр зобов’язується передати Агенту, а Агент зобов’язується за дорученням Театру прийняти для продажу третім особам та реалізовувати від імені та за дорученням Театру квитки на театральні вистави та заходи за обумовлену Договором винагороду (встановлено відсоток від обсягу реалізації квитків Агентом) протягом строку цього Договору. Вказаний договір укладений з ТОВ у серпні 2008року із застереженням про безстрокову дію. Витрати на оплату послуг реалізації квитків у 2021 році становлять понад 50 тисяч гривень (але до 200 тисяч гривень) Зважаючи на вищевикладене, чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на правовідносини між Театром та агентом, які виникли на підставі такого договору, укладеного до набрання ним чинності? Та як діяти при підписанні нових Агентських договорів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2