Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.12.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
2592 / 2580
Повний текст запиту про надання розяснень у вкладенні. Просимо надати роз’яснення щодо наступних питань (питання стосуються процедур закупівель, оголошення про які оприлюднюються відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону): 1. У разі, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону, чи має право замовник розглядати тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною, як це передбачено ч.4 ст. 28 Закону? 2. У разі якщо замовник має право здійснювати такий розгляд (питання 1), чи застосовуються строки визначені в ч.4 ст. 28 Закону? 3. У разі якщо замовник не має права здійснювати розгляд пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною, яким чином Замовник може визначити відповідність умовам тендерної документації тих документів учасника, що подаються під час проведення електронного аукціону, а саме «комерційну» частину тендерної пропозиції. Зокрема інформацію про перелік та кількість товару, що пропонується до постачання, ціну за одиницю, умови оплати, строки та умови поставки продукції? 4. Яким чином захищені права інших учасників процедури закупівлі на оскарження рішень тендерного комітету про намір укласти договір з учасником процедури закупівлі, тендерна пропозиція якого не відповідає умова тендерної документації, а саме виявлені невідповідності в документах. які надаються під час проведення електронною системою аукціону, вже після розгляду замовником тендерних пропозицій на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначення відповідності учасників кваліфікаційним критеріям? 5. Чи складаються тендерним комітетом протоколи за результатами розгляду тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною?
Відповідь
08.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
2899 / 2840
Прошу надати роз’яснення, щодо можливості проведення повторного розгляду тендерних пропозицій учасників під час здійснення відкритих торгів на закупівлю послуг (робіт), якщо вартість закупівлі перевищує межі, встановлені у ч.4 ст.10 Закону України “Про публічні закупівлі” (надалі – Закон). Питання стосуються тих випадків, при яких у тендерній документації на закупівлю послуг (робіт), вартість предмету закупівлі яких перевищує межі, встановлені у ч.4 ст.10 Закону, передбачено вимогу щодо надання цінової пропозиції разом з кошторисом (розрахунком вартості послуги (роботи)) (надалі – Кошторис). Чи має право замовник у зазначених випадках, після проведення електронною системою автоматичної оцінки тендерних пропозицій, здійснити повторний розгляд тендерної пропозиції учасника, якого електронна система визначила переможцем торгів, на предмет відповідності Кошторису умовам тендерної документації. А також, чи має право замовник на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону, при умові не надання учасником-переможцем торгів Кошторису або при умові невідповідності Кошторису умовам тендерної документації, відхилити тендерну пропозицію цього учасника.
Відповідь
07.11.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3138 / 2994
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-16-000442-b Учасник закупівлі ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1" 06.11.18 р. звернувся до замовника з вимогою на рішення замовника від 05.11.2018 № 26 щодо обрання переможця торгів. Замовник звернувся до майданчика Zakupki.Prom.ua з питанням щодо роз’яснення: - на підставі якої норми Закону що установлює правові та економічні засади здійснення закупівель, надано технічну можливість учасникам звертатися до замовника з вимогою. Згідно відповіді майданчика Zakupki.Prom.ua, таку технічну можливість реалізовано у відповідності до «технічного завдання телекомунікаційної системи «ПроЗорро», з посиланням на вимоги ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. У відповідності до ч. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям. ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1", у відповідності до Закону, не має статусу учасника, тендерна пропозиція якого відхилена (пропозиція учасника не розглядалась), у зв’язку з чим йому не надано право звертатися до замовника з будь-якими вимогами. Крім того, враховуючи вимоги положення чинного законодавства, замовник - Східне казенне підприємство пробірного контролю, не має законних підстав щодо надання відповіді на зазначену вимогу. З огляду на вищезазначене прошу надати відповідь щодо наших подальших дій, як замовника.
Відповідь
23.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2699 / 2649
Відповідно до ч.4 ст.28 ЗУ "Про публічні закупівлі" строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Строк розгляду тендерної пропозиції може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. Чи вірно розуміє учасник, що загальний максимальний строк оцінки пропозицій не може перевищувати 20 робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції? Тобто, якщо: аукціон відбувся 20.09.2018, рішенням Замовника від 26.09.2018 продовжено строк розгляду пропозиції до 20 робочих днів, то останнім днем розгляду пропозиції є 19.10.2018 р. (20-й робочий день з моменту визначення найбільш економічно вигідної пропозиції)?
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3280 / 3113
Які дії повинні бути у Замовника у разі якщо на участь у відкритих торгах (безлотова) один і той самий учасник двічі подав тендерну пропозицію?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2