Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.08.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
197 / 208
Комунальне підприємство «Асорті»(міський центральний ринок) міської ради, здійснює виробничу, комерційну діяльність з метою одержання прибутку(доходу). Відповідно до статуту, засновником підприємства є міська рада. Підприємство створене з метою організації та управлінням ринками комунальної форми власності, розташованої на території міста, а також місцями паркування автотранспорту. В рік створення, відповідно до акту прийому-передачі основних засобів, міський виконавчий комітет передав, а КП «Асорті» прийняло обладнання для роботи м’ясного, молочного корпусу, овочевого павільйону, приміщення та транспортні засоби. Однак, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань розмір статутного(складеного) капіталу(пайового фонду) вказано 0,00 грн. Крім того, з міського бюджету декілька разів виділялись кошти на закупівлю КП обладнання. На даний час комунальне підприємство самостійно планує провести закупівлю обладнання на суму, що перевищує 50 000 грн. Чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі на дану угоду ? Чи підпадає вказане комунальне підприємство під дію п.3, ч.1, ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» ?
Відповідь
19.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
240 / 250
Просимо Вас дати роз'яснення щодо зміни цін роздрібну тогргівлю паливом. Треба змінювати ціну у тендерних договорах, кожен раз коли коливаеться ціна,якщо ціна у договорі вища?
Відповідь
19.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
153 / 155
В вересні намічається проведення етно-фестивалю, на якому планується виступ 3-х музичних груп (ДК 021:2015 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів). Ціна договорів в рамках спрощеної закупівлі. Чи доречно укласти прямий договір згідно ст. 3 п. 7 ч. 2 абз.? Групи етно-фольклорного жанру.
Відповідь
18.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
153 / 153
Доброго дня!!! Спрощена закупівля не відбулась 2 рази. Хочемо укласти прямий договір. Чи можна збільшити ціну за тону,та відповідно зменшити кількість товару?
Відповідь
18.08.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
174 / 178
Чи можливо розпочати конкурентну процедуру закупівлі ( реконструкція приміщення) якщо в кошторисі на 2021 р.не передбачена вся сума по проектно-кошторисній документації
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2