Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5740 / 5558
Чи може Замовник оголосити двоє двопорогових відкритих торгів з одного предмету закупвлі, на одну суму з ідентичною документацією та тим самим складом тендерного комітету? дякую
Відповідь
15.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5699 / 5779
Добрий день. Наше підприємство підпадає під поняття "замовника, яке проводить діяльність в окремих сферах господарювання". Виникла потреба провести закупівлю за предметом "Поштові марки". Підкажіть, будь ласка, чи підпадає ця закупівля під п.5 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" чи потрібно проводити Переговорну процедуру відповідно до п.2 ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі". Дякую.
Відповідь
14.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5008 / 5038
Доброго ранку!Допоможіть розв'язати проблему. Нами проведено тендерну процедуруна закупівлі на придбання природного газу. Після торгів в нас з'явилась економія коштів всумі 210619,91грн. Чи можна вважати ці кошти як додатково виділені і укласти договір з попереднім постачальником на суму 199065,83грн для розрахунку за заборгованіст, яка виникла в процесі проверення тендерної процедури, так як суми договору виявилась не достатньою?
Відповідь
09.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4843 / 4839
Доброго дня! Ситуація така, згідно чинного законодавства на початку року нам затверджують кошторис в якому зазначено 0,00 коштів, а в результаті нашої діяльності щомісяця нам затверджують коригування кошторису. Суми по кожному місяцю не перевищують пороги передбачені Законом, але сумарно за рік сума буде перевищувати пороги. Підкажіть будь ласка чи можемо ми укладати кожного місяця договір без проведення процедури закупівель і які законодавчі підстави. У разі необхідності проведення процедур закупівель відповідно до Закону, як це зробити без порушення бюджетного кодексу оскільки, процедури будуть проводитись без затверджених бюджетних призначень. Дякую
Відповідь
08.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5811 / 5517
Просимо вас надати роз’яснення на наступне запитання Для закупівлі Бензину було внесено рядок плану на січень Бензин (https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-01-12-000627-a) На підставі плану оголосили наступну закупівлю: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин) яка не відбулася UA-2018-01-12-001135-b ● Інформація про відміну Дата відміни 29 січня 2018 15:00 Причина відміни Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-01-12-001135-b) ПИТАННЯ в разі коли торги не відбулися: -чи потрібно вносити новий рядок плану на закупівлю яка планується повторно в наступному місяці, тим самим «роздуваємо» план?; -чи потрібно вносити новий рядок плану на закупівлю яка планується повторно в тому ж місяці, тим самим «роздуваємо» план?; -чи можливо залишити рядок плану без змін, так як змінюється ОРІЄНТОВНИЙ початок закупівлі, і на момент закупівлі гроші було заплановано? Довідка: ОРІЄНТО́ВНИЙ, а, е. Який дає лише загальне уявлення про що-небудь; приблизний. (http://sum.in.ua/s/orijentovnyj)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2