Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
17.02.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Добрий день. Підприємство є замовником в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі". При цьому Підприємство реалізує свою продукцію/послуги також як учасник закупівель. Для участі у процедурах закупівель Підприємство має сплачувати плату на користь авторизованих електронних майданчиків за подання учасником тендерної пропозиції. Витрати протягом року Підприємства на участь у закупівлях складає більше 50 тис. грн. Чи є така плата на користь майданчика предметом закупівлі згідно ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
17.02.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день, у мене питання - чи може початкова заявка учасника в аукціоні спрощеної закупівлі бути меншою ніж подана ним цінова пропозиція , наприклад сума цінової пропозиції 49296 грн., а початкова заявка 48000 грн. Чекаю відповідь, дякую!
Відповідь
17.02.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день! Частиною 15 статі 29 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено право замовника звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. Чи передбачає норма згадуваної статті можливість звернення, в тому числі, і до учасника процедури закупівлі щодо уточнення інформації у наданих ним документах?
Відповідь
17.02.2021
Запитання      Тема: Інше
Чи можна вважати очищення, сушіння та розфасовку насіння , види якого зазначені у групах 1-24 УКТ ЗЕД згідно із Законом України "Про Митний тариф України" переробкою згідно з пунктом 2.15 статті 2 Закону“Про державну підтримку сільського господарства України”, для отримання компенсації 25% вартості при купівлі вітчизняного обладнання для очистки насіння на власних потужностях ТОВ при умові, що ТОВ має основний вид діяльності 46.21.(ТОВ купує насіння у с/г виробників,очищує,проводить доробку та реалізує по Україні та за кордон?
Відповідь
17.02.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня, скажіть будь ласка ми навчальний заклад чи можемо ми укласти договора на продукти харчування, якщо загальна сума договору перевищує 50 тис.грн., а по коду ДК ні, чи потрібно застосовувати спрощену процедуру?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json