Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4709 / 4593
По процедурі “Відкриті торги” найбільш економічно вигідною пропоцизією системою було визнано одного із учасників. Нами, як замовником, було оприлюднено повідомлення про намір укласти договір, хоча ціна товару за результатами аукціону на 60 % нижча, ніж середньоринкова ціна по нашому регіону на даний товар на дату розкриття пропозиції. Чи ми маємо право в цьому випадку укласти договір на суму за результатами аукціону? У разі укладення договору чи правомірні наші дії, якщо в подальшому це призведе до неодноразового збільшення ціни за одиницю товару в межах 10 %?
Відповідь
04.02.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4270 / 4115
Військовій частина 3027 НГУ необхідно закупити "Терен-6" на суму 570000 грн.Єдиним виробником в Україні є ТОВ НВП "Еколог" код ЄДРПОУ 19485052.Вибравши процедуру відкриті торги, знаємо що не відбудуться,бо прийде один учасник. Як можна обгрунтувати закупівлю по переговорній процедурі ВІДСУТНІСТЬ КОНКУРЕНЦІЇ, які документи підкріпити? бУДУ ВДЯЧНА ЗА ВІДПОВІДЬ.
Відповідь
04.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3009 / 3066
Добрий дернь! Чи можна проводити тендер на закупівлю транспортних засобів та подальшогого підписання договору купівлі - продажу з потенційним переможцем торгів на умовах розсрочки платежу від потенційного перможця торгів на 30 місяців, з попередньою оплатою 30 % і подальшою оплатою залишку вартості, без нарахування відсотків, протягом 30 місяців рівними частинами кожний місяць
Відповідь
04.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3019 / 2908
При здійсненні процедури закупівлі (відкрити торги), відбувся аукціон, на якому було 2 учасника. Учасники відповідають всім вимогам встановленим законодавством та тендерної документації, мають всі необхідні дозволи на провадження відповідного виду господарської діяльності. Стартові тендерні пропозиції учасники виставили відповідно до затвердженого тарифу на теплову енергію. Один із учасників під час аукціону здійснив зниження своєї стартової ціни. Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій учасників є відповідно до тендерної документації є ціна з урахуванням ПДВ. Положення ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачає можливість учасників під час проведення аукціону здійснювати пониження своєї стартової цінової прпозиції. Питання. Чи може учасник із затвердженим тарифом на теплову енергію під час відкритих торгів на аукціоні здійснювати кроки пониження тендерної пропозиції відповідно до умов тендерної документації?
Відповідь
04.02.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4185 / 4095
Міжнародні торги 1 раз було два учасника 1 допущенний не вілбулися. 2 раз 4 учасника один допущенний не відбулися. Чи може замвник застосувати переговору процедуру?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2