Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.04.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2600 / 2588
Доброго дня! Якщо є одна проектно-кошторисна документація на виконання реконструкції чи можливо провести закупівлю на частину кошторису комунальному підприємству, а на іншу частину міській раді? Тобто на один кошторис буде два різних замовника.
Відповідь
05.04.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2963 / 2810
В листопаді 2017 року нами було подано запит 1038/2017 про роз'яснення процедури надання фінансової гарантії компаніями нерезидентами. На що була надана наступна відповідь: "Відповідь на запит 1038/2017 Шановний користувачу, повідомляємо, що наразі Міністерством ведеться робота щодо опрацювання питання надання забезпечення тендерної пропозиції учасниками-нерезидентами. Так, Міністерством листом від 16.11.2017 №3304-06/41830-03 направлено відповідний запит до Національного банку України, за результатами розгляду якого заявника буде поінформовано додатково." Станом на 05.04.2018, тобто через понад 4 місяці жодних роз'яснень не надано. Просимо завершити надання роз'яснень на звернення 1038/2017. Текст звернення: "компанія нерезидент, без представництва в Україні і рахунків в укр банках хоче прийняти участь в тендері, де необхідне значне фінансове забезпечення. На жаль, в документах та роз'ясненнях відсутній опис надання забезпечення нерезидентами. Питання: чи можуть надаватись гарантії іноземними банками, якщо так, то якими, чи є якийсь перелік таких установ? Чи потрібно міжнародну гарантію підкріплювати гарантією українського банку? Де можна детально почитати опис механізмів надання фінансового забезпечення компаніями нерезидентами?"
Відповідь
05.04.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2963 / 2863
Чи підпадають під визначення «замовників», що наведено у статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність з виробництва електроенергії із альтернативних джерел та її продаж на Оптовому ринку електричної енергії України за «зеленим» тарифом та чи зобов’язані такі суб’єкти господарювання здійснювати закупівлю товарів/послуг у відповідності до порядку, встановленого Законом України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
04.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3017 / 2820
Доброго дня. Лікарнею оголошено закупівлю кейтерингових послуг (UA-2018-03-15-001519-a). Одночасно з метою забезпечення безперебійного харчування і зв'язку з тим, що закупити м'ясо можливо тільки з використанням процедури відкритих торгів (сума закупівлі перевищує 200тис. грн.), на випадок, якщо закупівля кейтерингових послуг не відбудеться, оголошено закупівлю м'яса (UA-2018-03-15-001171-a). Чи можна подовжити термін розгляду пропозиції до 20 робочих днів на закупівлі м'яса до моменту укладення договору по закупівлі кейтерингових послуг (зараз закупівля кейтерингових послуг знаходиться у стадіі - пропозиції розглянено, триває період прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника. Дата завершення: 14.04.2018 00:00) Це потрібно для того, щоб гарантовано мати можливість отримати чи готове харчування чи принаймні мати можливість закупити м'ясо. Чи є ця підстава для продовження терміну розгляду пропозиції обгрунтованою? Дякую за відповідь.
Відповідь
04.04.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3914 / 3783
Добрий день! Прошу надати розʼяснення по наступному питанню. Було здійснено завершення процедури закупівлі за договором. Потім стало відомо, що до цього договору була додаткова угода, але її неможливо оприлюднити, оскільки процедура закупівлі перейшла в статус закритий. Чи є це порушенням, та які можуть бути наслідки?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2