Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
133 / 129
Відповідно до Наказу МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ від 08.06.2021 за №40 "Про затвердження Примірного положення про уповноважену особу", передбачено що Уповноважена особа (особи) - службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель згідно із Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту). Прошу Вас повідомити кому повинна бути підпорядкова Уповноважена особа на підприємстві? Директору чи можливо його одному із заступників?
Відповідь
07.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
20 / 20
Доброго дня! Відповідно до підпункту 94 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами) прошу надати роз'яснення щодо окремих норм права, що містяться в Законі України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) та Примірному положенні про уповноважену особу, затвердженому наказом Міністерства економіки України від 08.06.2021 № 40 (далі - Примірне положення). Згідно з частиною десятою статті 11 Закону "рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою". Відповідно до пункту 3.4 Примірного положення 3.4 "рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою". Відповідно до пункту 3 глави 1 розділу ІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5 (зі змінами) "організаційно-розпорядча документація, що є одним з класів управлінської документації, поділяється на: - організаційну, що містить правила, норми, що визначають статус, компетенцію, структуру, штатну чисельність і посадовий склад установи, функціональний зміст діяльності установи та її підрозділів (положення або статут установи, положення про структурні підрозділи установи, посадові інструкції, штатні розписи, договори тощо); - розпорядчу, що фіксує рішення нормативно-правового або організаційно-розпорядчого характеру з основних питань діяльності установи, адміністративно-господарських або кадрових (особового складу) питань (постанови, рішення, накази, розпорядження); - інформаційно-аналітичну, що містить інформацію, на підставі якої приймаються певні управлінські рішення (акти, довідки, доповідні записки, заяви, пояснювальні записки, протоколи, службові листи тощо)". Згідно з пунктом 19 частини першої статті 4 Кодексу адміністративного судочинства України "індивідуальний акт - акт (рішення) суб’єкта владних повноважень, виданий (прийняте) на виконання владних управлінських функцій або в порядку надання адміністративних послуг, який стосується прав або інтересів визначеної в акті особи або осіб, та дія якого вичерпується його виконанням або має визначений строк". Прошу роз'яснити: чи належать до розпорядчих актів індивідуальної дії (індивідуальних актів) рішення уповноваженої особи особливого центрального органу державного управління, оформлені протоколом.
Відповідь
30.09.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
71 / 70
Порядок сертифікації уповноважених осіб. Затверджений Наказом мінекономіки
Відповідь
29.09.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
96 / 94
Доброго дня! З метою застосування деяких норм Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) звертаюся за роз’ясненням з огляду на таке. Відповідно до частини першої статті 11 Закону відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається замовником. Частиною третьою статті 11 Закону встановлено, що замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель. Таким чином, під час визначення двох уповноважених осіб для здійснення закупівель в державному органі та визначення меж їх відповідальності за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель, відповідно до частини третьої статті 11 Закону, з урахуванням пункту 2.2 Примірного положення про уповноважену особу, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 08.06.2021 № 40, яким передбачено, що у разі визначення кількох уповноважених осіб розмежування їх повноважень та обов'язків визначається рішенням замовника, постало питання, що саме має на увазі законодавець під терміном «конкретна процедура закупівлі», адже відповідно до Закону процедурами закупівлі є відкриті торги (укладення рамкових угод, як різновиду відкритих торгів), торги з обмеженою участю та конкурентний діалог. Враховуючи зазначене, прошу роз’яснити порядок застосування частини третьої статті 11 Закону, а саме: яким чином визначити відповідальність між двома уповноваженими особами за організацію та проведення конкретних процедур закупівлі/спрощеної закупівлі (чи можуть різні уповноважені особи здійснювати одні й ті самі види закупівель (відкриті торги, торги з обмеженою участю та конкурентний діалог.).
Відповідь
23.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
82 / 88
Коли на сайті буде технічно реалізовано Порядок організації тестування уповноважених осіб?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2