Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.03.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5399 / 5360
Доброго дня.У зв'язку з тим що не знайшов чіткої відповіді прошу дати роз'яснення на наступне: Згідно ст 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" у разі коли два рази не відбулись відкриті торги можна проводити переговорну процедуру, в той же час Закон говорить що закупівля має відбуваєтись згідно Річного плану закупівель.Виникає питання: 1) Потрібно по новому планувати переговорну процедуру? 2) Чи вносити зміни до процедури по відкритих торгах змінюючи назву процедури та початок проведення процедури? При запланованих на рік закупівлях часто виникають розбіжності в частині терміну початку проведення процедури, яке пов'язане із наданням бюджетних асигнувань,чи потрібно вносити зміни в Річний план в частині орієнтовного початку проведення процедури закупівлі. Наперед вдячний за відповідь.
Відповідь
12.03.2018 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
4275 / 4313
20 лютого 2018 року відбувся аукціон по закупівлі вугілля кам'яного марки ДГ 13-100. Визнано переможця й опубліковано повідомлення про намір укласти договір. 7 березня 2018 року надійшла скарга про усунення порушень до постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України. Скарга очікує розгляду. З якого пункту закону про публічні закупівлі маємо відмінити торги.
Відповідь
09.03.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4956 / 4715
ситуація: взяли банківську гарантію, а торги не відбулися Питання: чи діє банківська гарантія на наступні етапи торгів на закупівлю (закупівля що не відбулась).
Відповідь
22.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3631 / 3569
Відповідно до статті 8 Закону просимо надати узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері закупівель з приводу дій замовника та способу оприлюднення інформації у разі закінчення 20-денного терміну з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю при неукладенні договору про закупівлю, коли замовник немає підстав ні для відхилення тендерної пропозиції відповідно до частини першої статті 30 Закону; ні для переобрання переможця; ні для відміни торгів або визнання торгів такими, що не відбулися відповідно до статті 31 Закону.
Відповідь
08.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6233 / 5924
Просимо вас надати роз’яснення на наступне запитання Для закупівлі Бензину було внесено рядок плану на січень Бензин (https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-01-12-000627-a) На підставі плану оголосили наступну закупівлю: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин) яка не відбулася UA-2018-01-12-001135-b ● Інформація про відміну Дата відміни 29 січня 2018 15:00 Причина відміни Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-01-12-001135-b) ПИТАННЯ в разі коли торги не відбулися: -чи потрібно вносити новий рядок плану на закупівлю яка планується повторно в наступному місяці, тим самим «роздуваємо» план?; -чи потрібно вносити новий рядок плану на закупівлю яка планується повторно в тому ж місяці, тим самим «роздуваємо» план?; -чи можливо залишити рядок плану без змін, так як змінюється ОРІЄНТОВНИЙ початок закупівлі, і на момент закупівлі гроші було заплановано? Довідка: ОРІЄНТО́ВНИЙ, а, е. Який дає лише загальне уявлення про що-небудь; приблизний. (http://sum.in.ua/s/orijentovnyj)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2