Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
13.07.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Сахновщинська селищна рада- є засновником Сахновщинського підприємства комунальних послуг( код ЄДРПОУ 32226971- скорочено Сахновщинське ПКП ). Статутний капітал підприємства 100% складється із коштів і майна засновника -Сахновщинської селищної ради. Засновник здійснює управління в діяльності підприємства.Чи поширюється дія Закону України "Про публічні закупівлі" в п.п 1 частини 6 ст.3 -афілійоване підприємство, якщо замовник послуг з ліквідації стихійних залищ та поводження з твердими побутовими відходами Сахновщинська селищна рада .
Відповідь
13.07.2021
Запитання      Тема: Інше
За результатом проведеної процедури звіт UA-2021-05-28-001489-b , заключено договір на постачання ПММ по талонах. Після подачі заявки на талони від переможця отримано талони іншої АЗС в меньшій кількості ніж у заявці (в договорі не передбачено, що виконавець має договір про партнерські відносини з іншою АЗС ). Після звернення до переможця за поясненням, стало відомо, що переможець не має своїх талонів. Також переможець відмовляється розірвати договір в двосторонньому порядку. Підскажіть, будь ласка, як нам розірвати договір та чи можемо ми закуповувати ПММ по прямому договору?
Відповідь
13.07.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Сільська рада є засновником комунального унітарного підприємства, яке надає послуги з благоустрою території. Чи має право сільська рада укладати прямі договора (до 50 тис. грн.) на надання послуг з благоустрою території з комунальним підприємством засновником якого вона є? Заздалегідь дякую за відповідь.
Відповідь
13.07.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Відповідно до пункту 4) ч. 5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. У замовника виникла об'єктивна необхідність продовжити строк виконання зобов'язань з поставки товару без продовження строку дії договору. При цьому, строк дії договору визначений до 31.12.2021 (тобто до кінця бюджетного року). Таким чином, замовник не має можливості продовжити строк дії договору. Граматичне тлумачення зазначеної норми закону може свідчити про те, що замовник може скористатися підставою для продовження, передбачена п. 4 ч. 5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупілі" у разі Просимо надати роз'яснення
Відповідь
13.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до п.2 постанови КМУ від 20 березня 2020 р. № 225 "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України", що за результатами проведених закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, замовник в електронній системі закупівель оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю відповідно до статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі”. Слід зазначити, що відповідно до ч.1 ст 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено порушення лише неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, що здійснюються відповідно до положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)". Прошу вказати, чи накладаються органами фінансового контролю протоколи про адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.164-14 КУпАП, у випадку невчасного оприлюднення звіту про виконання договору, так як, є відмінності у поняттях «порушення строків» та «порушення порядку».
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json