Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1988 / 1903
Фермерське господарство (комерційна установа) отримало від держави грант на певну суму, чи підпадає дане ФГ під поняття Замовника згідно п.3.ч.1.ст. 2 ЗУ "про публічні закупівлі" та чи потрібно проводити публічну закупівлю? Дякую.
Відповідь
15.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2407 / 2446
Закупівлі товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб руху опору (складовою якого і тероборона) за вимогами ч. 4 ст. 23 Закону про нацспротив становлять державну таємницю і здійснюються за процедурами, встановленими законом для оборонних закупівель. Стосується це тільки робіт, послуг і товарів оборонного призначення чи всіх поточних витрат добровольчих формувань територіальної оборони?
Відповідь
23.02.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3175 / 3070
Доброго дня! При виконанні вимог Закону України "Про публічні закупівлі" виникло питання щодо статусу державного підприємства як замовника: вважається воно таким чи ні? Державне підприємство заснувало Міносвіти наказом. Державне підприємство відповідно до ст. 74 ГК України є комерційним. Розмір статутного капіталу - 0. Державне підприємство не є розпорядником чи одержувачем бюджетних коштів. Воно не належить до переліку сфер господарювання за ч. 2 ст. 2 Закону про публічні закупівлі. При цьому, підприємство уповноважене Міносвіти на здійснення такої функції як продаж офіційних бланків для запрошення на навчання іноземців; створення та підтримка електронних інформаційних ресурсів, необхідних для здійснення обліку, реєстрації та моніторингу інформації для потреб Уповноваженого органу управління. Діяльність, яку виконує тільки це підприємство відповідно до Статуту та розпорядчих документів Міносвіти. Державне підприємство немає статусу монополіста. Підприємство немає статусу природної монополії. Відповідно до вимог Закону про бухгалтерський облік підприємство є мікро. Обсяг закупівель товарів і послуг за рік в межах до 200 тис. грн. Чи є наше підприємство замовником? Які ще критерії слід врахувати при вирішенні цього питання?
Відповідь
10.02.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2533 / 2581
Прошу надати роз'яснення чи поширується дія ЗУ "Про публічні закупівлі" на закупівлі, які здійснюються підприємтсвами, які належать до структури Укроборонпрому та є в переліку,затвердженому постанвою КМУ №83 від 04.03.2015? Чи оприлюднюють такі підприємства інформацію про закупівлі відповіднодо до вимог ЗУ "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
29.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3106 / 3120
Нашому підприємству фізичні-особи підприємці надають послуги із лісозаготівлі, трелювання лісу деревини, садінню лісу, доповнення лісових культур і формування й оздоровлення лісів. З ними укладаються договори послуг на 1 -н рік. Сума договору буває різною і іноді за півроку перевищує 1,5 млн - 2 млн. грн. Чи обов'язково нашому підприємству здійснювати та проводити закупівлю товарів, робіт і послуг через веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель в розумінні ст. 2 та ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо наше підприємство хоч і є державним, але відповідно до Статуту здійснює самостійно комерційну діяльність і не виконує функції держзамовлення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2