Календар подій

25
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3361 / 3412
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, як замовнику діяти у ситуації, коли за розпочатою процедурою відкритих торгів очікувана вартість закупівлі товару становила понад 200 тис. грн, а вартість за результатами аукціону склала 182 тис. грн. Враховуючи, що Закон "Про публічні закупівлі" застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, зазначену закупівлю слід завершувати за процедурою відкритих торгів, чи її можна вважати допороговою?
Відповідь
23.11.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3827 / 3552
Доброго дня! Наше підприємство є субпідрядною організацією на виконання робіт: «Капітальний ремонт шиферної покрівлі житлового будинку" у обсязі 100%, вартістю 3,5 млн.грн., при цьому Генпідрядник до тендерної документації додав довідку, що не планує долучати до виконання робіт субпідрядні організації. Але у проекті Договору, який у подальшому укладений між Замовником та Генпідрядником є пункт 6.7.такого змісту: "При отриманні письмової згоди від Замовника можливо залучення Субпідрядника". Чи має право Замовник надати таку письмову згоди при відсутності довідки про субпідрядні організації у тендерній пропозиції? Чи є будь-яка відповідальність або негативні наслідки у випадку надання такої згоди під час виконання Договору підряду для Замовника або Субпідрядника? Будемо вдячні за обґрунтовану відповідь.
Відповідь
23.11.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3347 / 3384
Якими чинними нормативно-правовими актами регулюється право Замовника укладати довгострокові договори на виконання робіт, терміном більш ніж бюджетний рік (роки).
Відповідь
22.11.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4911 / 4793
Доброго дня! Прошу надати наступну консультацію. На момент затвердження річного плану закупівель на 2018 рік Замовник не планує здійснювати закупівлі товарів, робіт чи послуг на суми, що підпадають під дію Закону України "Про публічні закупівлі", не планується також проведення допорогових закупівель. Усі заплановані закупівлі мають очікувану вартість меншу за 50 тис. грн. Разом з тим, зі змісту Закону України "Про публічні закупівлі" випливає, що річний план закупівель складається лише у разі, якщо вартість закупівлі дорівнює або перевищує суми, зазначені у ч. 1 ст. 2 Закону. Всі інші закупівлі, які не підпадають під дію Закону, відображаються в додатку до річного плану. Яким чином, у такому разі, має діяти замовник, який не планує проведення закупівель згідно Закону: затвердувати річний план до якого включати всі закупівлі чи додаток до річного плану, а річний план затверджувати вже після того, коли буде заплановано надпорогову закупівлю? Крім того, оскільки додаток до річного плану складається за формою річного плану, а майданчики та система Прозоро не передбачають окремого оприлюднення додатку до річного плану, прошу зазначити, яким чином здійснювати оприлюднення додатку до річного плану в системі. Дякую за косультацію.
Відповідь
22.11.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3784 / 3628
Прошу розяснити положення Закону "Про публічні закупівлі", в частині внесення змін до тендерної документації, а саме: відповідно до ст.23 Закону Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Положення тендерної документації, до яких вносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації. Прошу надати розяснення дані до яких вносяться зміни закреслюються Замовником в тексті документу або ж таким відображенням являється документ який відображається в системі, як закреслений після підвантаження нової редакції? Яким чином внести правильно зміни якщо документ дійсно є новою редакцією, тобто викладений взагалі з іншими обсягами та видами робіт?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json