Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1673 / 1596
Доброго дня, хотіли б дізнатись, була проведена процедура відкритих торгів за рахунок бюджетних наприклад на 100 000грн, найбільш економічно вигідною пропозицією була 50 000 грн, чи можливо на залишок від очікуваної вартості закупівлі витратити на ще одну закупівлю, а не повертати кошти до бюджету?
Відповідь
25.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1700 / 1647
Відповідно до ч.2 ст.2 Закону № 922-VIII умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг регулюються ВИКЛЮЧНО цим Законом, крім випадків, передбачених цим Законом, і НЕ МОЖУТЬ встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів, що містять виключно норми щодо внесення змін до цього Закону. Частиною 2 ст.21 Закону № 922-VIII встановлюється вимоги та ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК інформації що повинна ОБОІ’ЯЗКОВО міститися в оголошенні про закупівлю. Згідно абз. 2 ч.2 ст.21 Закону № 922-VIII в оголошенні може зазначатися додаткова інформація, визначена замовником. Тобто обов’язково зазначається лише інформація яка визначена у ч.2 ст.21 Закону № 922-VIII. Питання: Чи є обов’язковим зазначення інформації замовником крім тієї що визначена у ч.2 ст.22 Закону № 922-VIII ? Тобто, чи є обов’язковим зазначення усієї інформації замовником відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», чи все ж таки є ЛИШЕ обов’язковою інформація, що визначена у ч.2 ст.22 Закону № 922-VIII ?
Відповідь
25.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2355 / 2214
UA-2019-09-30-000344-a Поточний ремонт кабінетів лікувального корпусу Дитячої клінічної лікарні № 3 Солом"янського району м.Києва, по вул.Волинська,21 отрмали оскарження
Відповідь
22.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1121 / 1063
Добрий день! у зв`язку з прийняттям змін до ЗУ "Про публічні закупівлі, чи потрібно на сумму яка більше 50 тис.грн. але меньша ніж 200 тис.грн. оголошувати Відкриті торги? Чи потрібно після проведення закупівлі Відкриті торги перед підписанням договору направляти тендерну документацію для узгодження? Дякую.
Відповідь
18.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1927 / 1837
Доброго дня! Під час реєстрації тендерної пропозиції учасника закупівлі стався збій у роботі електронного майданчика "Держзакупівлі.онлайн" (пояснення учасника закупівлі та лист від ТОВ "Держзакупівлі.Онлайн" нам надано), що призвело до дублювання пропозиції учасника декілька разів, при цьому лише одна пропозиція содержить повний пакет потрібних документів, інші файли пусті та не містять ніякої інформації. Після аукціону вказаний учасник був визнаний системою першим переможцем. Розглянувши вказану пропозицію ми оприлюднили протокол про визнання його переможцем і намір підписати договір. Слідуючий учасник торгів направив нам вимогу про скасування нашого рішення у звязку з тим, що кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (п.1 ст.25 ЗУ «Про публічні закупівлі»). Чи повинні ми відмінити своє рішення на вимогу вказаного учасника? Просимо надати роз’яснення: які наші дії в цій ситуації.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2