Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
12.04.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Прошу надати консультацію щодо наступного питання. Державна установа, що не є платником податку на додану вартість та не отримує податковий кредит, провела відкриті торги та уклада договір без ПДВ с суб'єктом, що є платником єдиного податку. В процесі виконання договору контрагент набуває статусу платника ПДВ і відповідно має формувати звітні бухгалтерські документи на суму, що включає ПДВ. Сторони домовилися, що загальна сума договору та вартість за одиницю не змінється (наприклад, сума договору складала за результатами торгів 1 млн. грн. без ПДВ, а буде складати той самий 1 млн. грн. з урахуванням ПДВ). Для державної установи в такому випадку нічого не змінюється, оскільки сума до оплати не змінюється. Питання: 1)Вважається зміною істотних умов, включення ПДВ у вартість суми по договору, без зміни самої суми договору? 2) У разі якщо включення ПДВ у вартість суми по договору, без зміни вартості, не є зміною істотних умов по договору - чи потрібно публікувати такі зміни на офіційному порталі Уповноваженого органу?
Відповідь
12.04.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Нашим підприємством був укладений договір на постачання електричної енергії згідно предмета закупівлі ДК 021: 2015 – код 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)по вільним цінам. Істотні умови договору встановлені згідно ст. 180 Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436-IV зі змінами, а саме: предмет, ціна та строк дії договору.У зв’язку із почасовим коливанням ціни на ринку електроенергії постачальеником щомісячно змінюється ціна. Чи потрібно вносити зміни до договору якщо ціна змінюється на одну копійку у сторону збільшення або зменшення. Та чи може бути підтвердженням коливання ціни інформація про оптову ринкову ціну викладена на офіційному сайті Державного підприємства "Енергоринок". Дякую!
Відповідь
12.04.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
В разі зміни ціни на ринку з дати заключення договору на 0,35 відсотка, що підтверджується Довідкою, виданою Торгово-промисловою палатою чи буде правомірним підняття ціни на 10 відсотків?
Відповідь
10.04.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Згідно п.2 ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків здійснюється у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Запорукою законного внесення замовником торгів змін до умов договору про закупівлю є сам факт настання зазначеної події на товарному ринку (коливання ціни в межах 10 відсотків), належне документальне підтвердження такого факту на внутрішньому ринку з прив’язуванням до конкретного органу, організації чи іншого джерела цінової інформації. Чи є правомірним укладання додаткової угоди про підвищення ціни товару без обгрунтування, як що ні, то яку відповідальність несе Замовник або Постачальник?
Відповідь
04.04.2019
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня. Укладено договір дистрибуції . Товар Продавцем поставлено. Дистриб'ютор частково здійснив оплату, проте на адресу Продавця (резидента) надійшла кредит-нота про зменшення ціни договору у зв'язку з невідповідністю упаковки товару закону про маркування ЕС 1169 . Як бути в такій ситуації?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json