Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
24.10.2019
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня, Прошу Вас надати вичерпну відповідь на моє питання-звернення, з посиланням на норму законодавства. Питання полягає у наступному: чи можлива в правовому полі заміна Сторони Договору, а саме Замовника, після підписання Договору із учасником-переможцем до моменту повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за Договором, здійснити заміну Сторони в Договорі, шляхом правонаступництва, у зв'язку з реорганізацією Замовника? Так як, ст. 36. ЗУ "Про публічні закупівлі" має вичерпний перелік випадків внесення змін в Договір та така підстава законом не передбачена, а роз'яснення МЕРТу, щодо схожих обставин не надають чіткої відповіді на дане питання. Зокрема відповіді № 220/2016 та № 534/2018.
Відповідь
24.10.2019
Запитання      Тема: Виконання договору
Прошу Вас надати роз’яснення з наступного питання: Чи можна прописати в додатковій угоді до тендерного договору реквізити додаткового джерела фінансування, а саме - співфіансування з районного бюджету, коли в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначено джерело фінансування - в субвенція з державного бюджету?
Відповідь
24.10.2019
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня! Просимо чітко визначити, хто відноситься до службових (посадових) осіб, які повинні очолювати тендерний (бути головою). Я лікар і в мене вища медична освіта, я заступник в.о. директора з МОН в КНП ЦНМД,також я є депутатом сільської ради Мене хочуть в КНП ЦПМД призначити Головою тендерного комітету, . Я не хочу. Бо не розбираюся в цьому. Чи має замовник таке право призначити, чи маю право на посаду я.? Вдячний за відповідь.
Відповідь
24.10.2019
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Комунальний спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю «Дніпропетровське вище училище фізичної культури» Дніпропетровської обласної ради» (далі – Училище) являється замовником у розумінні п.9 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі». До складу Училища включається медична частина для потреб якої необхідно провести закупівлі медичних виробів. Відповідно до п.1 розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 зі змінами, під час здійснення закупівлі медичних виробів предмет закупівлі визначається за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках коду та назви медичного виробу відповідно до національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.02.2019 №159 (далі – Класифікатор медичних виробів). В мережі інтернет за посиланням https://zakon.rada.gov.ua оприлюднено наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів» від 05.02.2019 №159. При цьому вищевказаний наказ, Класифікатору медичних виробів не містить, що ускладнює проведення закупівель медичних виробів. Враховуючи вищевикладене, Училище звертається з проханням надати узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо наступного. Чи оприлюднено на сьогоднішній день на офіційних веб-сайтах органів державної влади України Класифікатор медичних виробів? У разі, якщо вищевказаний класифікатор вже оприлюднено, просимо надати інформацію щодо посилання в мережі інтернет для забезпечення доступу до нього. Заздалегідь вдячні за вичерпну відповідь!
Відповідь
24.10.2019
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення з наступного питання. Відповідно розділу ІІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку №454 від 17.03.2016 р., предмет закупівлі робіт визначається за об'єктами будівництва. Так, предмет закупівлі робіт з капітального ремонту житлових будинків визначається за кожним об'єктом (будівлею) окремо. Тобто, капільний ремонт одного житлового будинку - окремий предмет закупівлі. Питання - чи має право Замовник провести одну закупівлю з капітального ремонту декількох житлових будинків в межах однієї процедури закупівлі із поділом на лоти (один будинок-один лот)?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json