Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.03.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2087 / 1979
Учасник через авторизований електронний майданчик подав Скаргу до АМКУ, що стосується прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників щодо обрання переможця у відкритих торгах. Скарга прийнята до розгляду. Чи може Учасник надати доповнення до Скарги до моменту розгляду скарги АМКУ? Якщо так, яким чином це зробити?
Відповідь
27.03.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1998 / 1924
Доброго дня! По кошторису на 2019 рік було заплановано закупити легковий автомобіль за 315 000,00 грн. Було опубліковано річний план закупівель на цю суму (315 000,00 грн.) Рішенням сесії було виділено додаткові кошти на придбання автомобіля (договір ще не було заключено) в сумі 300 000,00 грн. Було опубліковано зміни до річного плану закупівель на цю суму (300 000,00 грн.) з приміткою додаткові кошти. Наразі буде проводитись тендер на загальну суму 615 000,00 грн. Підкажіть будь ласка, чи потрібно перероблювати річний план закупівель на загальну суму 615 000,00 грн., чи залишити "кусочками" (315 000,00 грн. та 300 000,00 грн.)? Дякую!
Відповідь
27.03.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2008 / 1922
Готуючись до участі в закупівлях наше підпрємство потребує сертифікації своє продукції. Аналізуючи завршені закупівлі, а саме закупівлю UA-2019-02-08-001203-a, в переліку документів для підтверження кваліфікаційних умов учасникам потрібно надати сертифікат відповідності на бланку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, але звернувшись до органів сертифікації отримали відповідь, щодо того що з 1 січня 2018 року на данних бланках сертифікати більше не видаються. Отже питання... Чи можна на зараз отримати сертифікт відповідності на бланку мін економочного розвитку і торгівлі?
Відповідь
26.03.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2352 / 2253
Бюджетною організацією у результаті проведення скороченої переговорної процедури закупівлі(п.2 ч.2 ст.35 ЗУ Про публічні закупівлі)було укладено договір про надання універсальних послуг з ТОВ Дніпровські енергетичні послуги.Однак, постачальник універсальних послуг наполягає на укладенні окремого договору про надання послуг з розподілу ел. енергії та супутніми послугами з компенсації перетікань реактивної ел.енергії з АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі". Питання:чи відноситься до універсальних послуг послуги з розподілу та компенсації перетікань реактивної ел. енергії? Чи буле правомірним укладання одночасно договору на унівесальні послуги та договору на розподіл та компенсацію перетікань реактивної ел.енергії? Чи потрібно проводити процедуру закупівлі якщо сума договору на розподіл та компенсацію з перетікань... до 50тис.грн.,а за укладеним договором на унівесальні послуги сума сягає більш як 200тис.грн?
Відповідь
26.03.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1980 / 1963
Просимо надати роз’яснення щодо порядку проведення надпорогових закупівель, передбачених частиною 4 ст.10 Закону «Про публічні закупівлі» - відкритих торгів з публікацією англійською мовою, зокрема щодо строку для визначення наступного переможця, при умові що дійсний переможець відмовляється від укладання договору. Відповідно до ч.3 ст.32 Закону у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом, або ненадання переможцем документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув. Враховуючи, що процедурою відкритих торгів з публікацією англійською мовою передбачено пре-кваліфікацію і замовником вже розглянув тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначив відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій (аукціону), то у замовника немає інших критеріїв для розгляду пропозицій крім ціни, яка вже зафіксована електронною системою, та йому не потрібен час для «розгляду» наступної пропозиції. Чи означає це, що у разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, у відкритих торгах з публікацією англійською мовою замовник ОДНОЧАСНО визначає наступного переможця серед учасників, які вже фактично визначені електронною системою. Просимо не надавати посилання на листи від 05.08.2016 № 3302-06/24704-06 “Щодо розгляду тендерних пропозицій учасників процедур закупівель, очікувана вартість яких перевищує вартісні межі, встановлені в частині четвертій статті 10 Закону” та від 16.11.2017 № 3304-06/41825-06 "Щодо надання узагальнених рекомендацій для складання тендерної документації”, оскільки вони не містять запитуваної інформації, а просимо надати відповідь на запитання: -якщо, на думку Мінекономрозвитку, Законом не встановлено строку щодо визначення переможця у разі оприлюднення оголошення про проведення закупівлі відповідно до норм ч.4 ст.10 Закону, то чи означає це, що у разі відхилення тендерної пропозиції переможця з підстав зазначених в Законі замовник ОДНОЧАСНО визначає наступного переможця серед учасників, які вже фактично визначені електронною системою.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2