Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
12.11.2019
Запитання      Тема: Планування закупівель
Якщо рішенням міської ради в серпні 2019 року виділені додаткові кошти на продукти харчування навчальним закладам, чи являється це новим предметом закупівлі?
Відповідь
11.11.2019
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII з 11 грудня 2018 року відбулось відокремлення видів діяльності з розподілу та постачання електричної енергії. Згідно з частиною 1 статті 56 зазначеного закону постачання електричної енергії споживачам здійснюється електропостачальниками, які отримали відповідну ліцензію. У той же час, Законом України від 23.11.2018 № 2628 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни до Закону України «Про ринок електричної енергії», які дають можливість бюджетним установам закуповувати постачання універсальних послуг у період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року. Згідно з пунктом 2 статті 63 Закону України «Про ринок електричної енергії» у межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. Враховуючи зазначене вище просимо пояснити, чи може замовник скористатися правом проведення переговорної процедури закупівлі на постачання електричної енергії з постачальником універсальних послуг на підставі того, що відповідно до підпункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» відсутня конкуренція (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутнності при цьому альтернативи.
Відповідь
11.11.2019
Запитання      Тема: Інше
Міська рада утворила комунальні підприємства для виконання певних робіт з утримання обєктів благоустрою міта. Яким чином можна укладати договори між департаментом ЖКГ - розпорядником бюджетних коштів вищого рівня, та комунальними підприємствами - одержувачами. На даний момент комунальні підприємства навіть не можуть приймати участь у торгах, як повязані з ДЖКГ особи, що створені одним засновником. Підкажить будьласка яким чином організувати роботу у місті де нема конкуренції виконавців послуг і створені спеціалізовані підприємства.
Відповідь
11.11.2019
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи правомірні вимоги організатора з надання довідки? Організатор зазначає: у разі якщо Учасником запропоновано товари походженням з Російської Федерації: надати документ, виданий Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів походженням з Російської Федерації іншими неможливе (надалі Підтвердження). У разі відмови Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в наданні Підтвердження Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати відповідний лист-відповідь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Наше підприємство постачає Товар (прилад "АГАТ-М"), виробництва ТОВ "ДІАМЕХ 2000", Росія. Зазначений виробник не знаходиться під санкціями.
Відповідь
11.11.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня ! Просимо надати консультацію з наступного питання. В липні поточного року між нашою установою та приватним підприємством за результатами публічної закупівлі було укладено договір купівлі-продажу металопластикових вікон з додатковою послугою - монтажем на загальну суму 506 000 грн. Пунктом 5 тендерної документації під час публічної закупівлі, було передбачено обов’язок приватного підприємства провести уточнюючі заміри кожного віконного блоку перед виготовленням та поставкою товару. На виконання умов договору, працівник приватного підприємства здійснив уточнюючі заміри. При цьому в трьох випадках лінійні розміри вікон були збільшені на 1-2 сантиметри , а в чотирьох зменшені (0,5 – 1 сантиметр). На підставі уточнюючих замірів в серпні п.р. з продавцем було укладено Додаткову угоду №1 до договору купівлі-продажу металопластикових вікон, якою передбачено уточнені виміри металопластикових вікон, при цьому загальна сума за договором не змінилася та залишилася в сумі 506 000 грн. Незначне уточнення розмірів металопластикових вікон та дверей призвело до покращення якості предмета закупівлі, що відповідає принципу максимальної економії та ефективності та іншим принципам та положенням ЗУ «Про публічну закупівлю», положенням цивільного та господарського законодавства. Нажаль з нами не погодилося казначейство, яке відмовилося реєструвати додаткову угоду та виготовляти вікна за уточненими розмірами посилаючися на те, що це вже новий предмет закупівлі. Наші аргументи про те, що зміни лінійних розмірів вікон при збереженні загальної ціни за договором призвели до покращення якості товару, сприйняті не були. Просимо Вас надати роз’яснення за змістом запитання. 1 Чи є уточнення розмірів вікон, передбачене умовами закупівлі, зміною суттєвих умов договору? 2. Чи правомірні дії Держказначейства, щодо відмови реєструвати додаткову угоду, за умови відсутності змін загальної вартості договору?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json