Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
22.04.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! Надайте, будь ласка, консультацію. У нас до 19.04 двічі не відбулися відкриті торги. Відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі"(редакція до 19.04)ми можемо провести переговорну процедуру. Запитання: переговорна процедура по даному факту буде здійснюватися у відповідності до старої редакції Закону (яка діяла до 19.04), чи відповідно до нової редакції, яка введена в дію 19.04?
Відповідь
22.04.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відділом освіти Уманської міської ради проведено торги відповідно до річної потреби 2020 року на послуги централізованого водопостачання за регульованим тарифом в обсязі 42 994 м³. Договір від 03.01.2020 року №66. Ціна договору 873 466,11 грн. з ПДВ. Тарифи на послуги централізованого водопостачання на момент укладання Договору складали - 20,316 грн. за 1 м.3 з ПДВ. Відповідно до Постанови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 04.02.2020р. №283 ціна послуг з централізованого водопостачання з 05.02.2020р. - 25,80 грн. за 1 м.3 з ПДВ. Договором передбачено пункт 7 частини 4 статті 36 Закону України про публічні закупівлі. Відповідно до рішення Уманської міської ради від 03.04.2020р. №2.2-76/7, в зв’язку з підвищенням тарифів, були надані додаткові кошти від перерозподілу інших видатків на послуги централізованого водопостачання. Враховуючи вищезазначене, чи має право відділ освіти Уманської міської ради внести зміни до ціни договору про закупівлю в бік збільшення, без зміни обсягу закупівлі?
Відповідь
22.04.2020
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" від 19.09.2019 (зі змінами і доповненнями) затверджено перелік замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону. Львівські комунальні підприємства створені Львівською міською радою та підпорядковані районним адміністраціям Львівської міської ради, які є представниками Львівської міської ради - територіальної громади м. Львова і є органами, до сфери управління яких входять комунальні підприємства. Згідно зі статутами комунальних підприємств майно підприємства є комунальною власністю м. Львова і закріплюється за підприємством на праві господарського відання (комунальне комерційне підприємство) або на праві оперативного управління (комунальне некомерційне підприємство). Для здійснення фінансово-господарської діяльності Львівська міська рада наділяє комунальні підприємства статутними капіталами, які формуються оборотними і необоротними активами. Керуючись ст. 2,3 ЗУ "Про публічні закупівлі", ЗУ "Про місцеве самоврядування", просимо надати роз'яснення чи мають право Львівські комунальні підприємства, підпорядковані районним адміністраціям Львівської міської ради, брати участь в процедурі публічних закупівель?
Відповідь
22.04.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Наказом МЕРТ від 30 березня 2016 року № 557 затверджено Примірне Положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб) відповідно до пункту 11 частини 1 статті 8 та частини 5 статті 11 ЗУ "Про публічні закупівлі" (далі - Закон). На сьогодні чи є чинним цей наказ, оскільки, наприклад пункт 11 в частині 1 сатті 8 Закону відсутній.
Відповідь
22.04.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Просимо надати роз’яснення стосовно планування закупівель відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» (оскільки у роз’ясненнях Уповноваженого органу за попередні роки відсутні відповіді на такі питання). Відповідно до частини 1 статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Враховуючи вищевикладене виникає наступне питання: - яким чином Замовник повинен здійснювати планування закупівель починаючи з 19.04.2020: річні плани необхідно створити на початку поточного року з урахуванням всієї річної потреби чи річний план створюється безпосередньо на початку процедури закупівлі протягом року.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json