Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.10.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5362 / 5252
Потрібна Ваша допомога. Нашим підприємством двічі проведено відкриті торги на Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. У зв"язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій, проведено переговорну процедуру та заключено договір на 105 млн. грн. В жовтні 2020 року, за рахунок економії коштів, буде виділено ще 15 млн. грн. Питання: чи правомірне застосування в даному випадку переговорної процедури закупівлі на виділені додаткові кошти, згідно п.5 ч.2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
2962 / 2977
У відкритих торгах з публікацією оголошення англійською мовою зроблено прекваліфікацію 28.09.2020 року. Учасник, пропозицію якого відхилено, звернувся з вимогою 2 жовтня 0 18 год 5 хв. та о 20 год. 15 хв (пятниця), а період оскарження прекваліфікації закінчується 4 жовтня (неділя). 5 жовтня намагались надати відповідь учаснику проте адміністратор майданчику Держзакупівлі. онлайн повідомила, що це технічно неможливо. Як уникнути порушення Закону у частині надання відповіді на вимогу учасника
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3406 / 3456
Згідно пункту 5 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» «Замовникам забороняється вимагати від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису.» Запитання: Якщо замовник вимагає завірені належним чином копії документів з написом «Копія», «З оригіналом згідно» не буде порушенням підписання такої копії електронно цифровим підписом або такі документи обов’язково повинні містити підпис посадової особи та печатку учасника.
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4272 / 4455
01.10.2020 р. до установи звернулась перекладач з заявою про виплату винагороди перекладача за виконаний усний та письмовий переклад на підставі ухвали суду від 23.09.2020 р. з врахуванням вимог Інструкції, затвердженої постановою КМУ від 01.07.1996 №710. Чи відображається таке відшкодування в плані закупівель? Якщо так, то як відзвітуватись по такій закупівлі?
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3726 / 3755
Після проведення відкритих торгів між замовником та переможцем було укладено договір поставки з умовами проведення розрахунків - оплата 100% ціни товару після здійснення поставки. Замовник хоче змінити умови проведення розрахунків на 100% оплату ціни товару до здійснення поставки? Якою нормою Закону України "Про публічні закупівлі" керуватися в такому випадку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2