Календар подій

23
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.07.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2534 / 2510
Підприємство є учасником процедури публічних закупівель. При завантаженні через авторизований електронний майданчик тендерної пропозиції виник технічний збій, що призвело до неповного завантаження документів до системи. Неповне завантаження документів було виявлено після закінчення строку на анесення змін до тендерної пропозиції. Чи можливим є усунення такого технічного збою та в якому порядку? Чи можливою є зміна результатів публічних торгів за наслідками усунення такого технічного збою?
Відповідь
05.06.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3205 / 3164
За результатом проведеної у 2017 році процедури відкритих торгів прийнято рішення про визначення переможця процедури закупівлі. На рішення, що стосується прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подано скаргу до органу оскарження. За результатом розгляду скарги, органом оскарження прийнято рішення щодо скасування прийнятого рішення замовником про визначення переможця процедури закупівлі. Відповідно до абзацу другого частини дванадцятої ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі» замовником прийнято рішення оскаржити рішення органу оскарження у судовому порядку. У 2018 році Рішенням суду вирішено задовольнити позовну вимогу замовника, визнати протиправним та скасувати рішення органу оскарження. Питання: 1. Чи можливо укласти договір з переможцем процедури закупівлі, якщо в тендерній документації визначено, що тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 120 днів з дати розкриття тендерних пропозицій із зазначенням порядку їх подовження? Чи дійсність тендерних пропозицій не стосується вже визначеного переможця? 2. Якщо можливо укласти договір з переможцем процедури закупівлі, чи потрібно вносити в Річний план закупівель у 2018 році закупівлю, яка була розпочата у 2017 році? Який тоді необхідно встановити в формі «орієнтовний початок проведення процедури закупівлі»? 3. Яким чином необхідно завершити процедуру закупівлі в електронній системі закупівель, якщо закупівля знаходиться на етапі «пропозиції розглянуті» та є призупиненою органом оскарження?
Відповідь
30.05.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2765 / 2701
Маю я право для підпису документів на сайті прозорро використовувати ЕЦП який оформлений через приват24 для підписання декларації для держслужбовців?
Відповідь
17.05.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2930 / 2848
Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов'язково необхідно зазначити очікувану вартість закупівлі товарів, робіт або послуг із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів. Тобто, при визначенні яким чином оголосити закупівлю (з ПДВ, чи без ПДВ) Замовник керується безпосередньо інформацією про предмет закупівлі: - якщо товар підлягає оподаткуванню ПДВ (наприклад, фарба), то в оголошенні зазначається інформація про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів, - якщо товар підлягає не оподаткуванню ПДВ (наприклад, програмне забезпечення), то в оголошенні зазначається інформація про не включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ). Чи є вірним таке тлумачення визначення інформації про включення – не включення до очікуваної вартості податку на додану вартість?
Відповідь
17.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3350 / 3196
На торгових площадках не розрізняється поняття «очікуваної вартості» та «критерію оцінки пропозицій» в частині включення/не включення податку на додану вартість. Якщо предмет закупівлі підлягає оподаткуванню ПДВ, то відповідно при розміщенні Замовником інформації про очікувану вартість необхідно (обов’язкове для заповнення) зазначити відмітку «з ПДВ». В такому випадку в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: UAH з ПДВ. При одночасній участі в процедурі закупівлі учасників платників ПДВ та не платників ПДВ, виникає ситуація, що проти ціни пропозиції учасника – не платника ПДВ в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: UAH з ПДВ – що не відповідає дійсності. Приклад: Очікувана вартість закупівлі 500 000,00 тис. грн. із зазначенням відмітки «з ПДВ» Ціна тендерної пропозиції учасника – платника ПДВ: 400 000,00 грн. з ПДВ. Ціна тендерної пропозиції учасника – не платника ПДВ: 350 000,00 грн. без ПДВ. В системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: Ціна тендерної пропозиції учасника – платника ПДВ: 400 000,00 UAH з ПДВ. Ціна тендерної пропозиції учасника – не платника ПДВ: 350 000,00 UAH з ПДВ. Переможцем За результатами оцінки електронною системою закупівель найбільш економічно вигідною буде визнана пропозиція, що подана учасником – не платником ПДВ з 350 000,00 UAH з ПДВ (це й повинно бути ціною договору), тоді як фактична ціна пропозиції такого учасника 350 000,00 грн. без ПДВ. Наслідком цього, є недотримання приписів статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» ,згідно якої умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Чи правомірними будуть дії замовника, в частині укладання договору з переможцем - – не платником ПДВ по ціни «без ПДВ», тоді як в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни такого переможця буде зазначено: UAH з ПДВ Також, прошу повідомити, чи існують рекомендації яким чином забезпечити рівну участь в одній процедурі учасників платників ПДВ та не платників ПДВ.
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json