Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
06.11.2022
Запитання      Тема: Інше
Чи застосовуються норми Закону України "Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни" від 03.03.2022 № 2115-IX на відносини в сфері публічних закупівель?
Відповідь
04.11.2022
Запитання      Тема: Планування закупівель
Бюджетна установа уклала договір 21.10.2022 на суму 29200грн. керуючись постановою КМУ 1178 від 12.10.2022, які дії Уповноваженої особи стосовно цього договору - опублікувати план та звіт про укладений договір чи не публікувати зовсім нічого?
Відповідь
04.11.2022
Запитання      Тема: Інше
Який вид закупівлі має обрати замовник у разі оголошення закупівлі після 19.10.2022, якщо необхідно здійснити закупівлю товару на суму понад 100000 грн. на потреби запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19)? Спрощену закупівлю оголошено 27.10.2022 після публічних роз'янень співробітників Мінекономіки, але інспектор казначейства вимагає конкретний документ, в якому Мінекономіки зазначає про можливість здійснення закупівлі за зазначених обставин за спрощеною закупівлею.
Відповідь
03.11.2022
Запитання      Тема: Інше
Чи можно застосовувати статтю 631 Цивільного кодексу Украіни при укладанні договору на придбання товарів, робіт, послуг без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на підставі пункту 13 Постанови КМУ N1178, а саме товар, послуги можуть бути поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання через відсутність конкуренціі з технічних причин? В першому випадку відносини розпочалися до 19 жовтня 2022 року і в другому - після 19 жовтня 2022 року.
Відповідь
03.11.2022
Запитання      Тема: Інше
Чи можна в договорах, укладених без проведення відкритих торгів відповідно до п.13 постанови 1178, застосувати ч.3 ст.631 ЦК до відносин, що склалися до набрання чинності даної постанови, тобто до 19.10. Підстава для укладення прямого договору - відсутність конкуренції.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json