Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
01.09.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи може уповноважена особа з питань закупівель знаходитись в родиних зв"язках з головним бухгалтером підприємства
Відповідь
26.08.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення закупівель до 01.01.2022. Просимо надати роз’яснення щодо порядку завершення процедур закупівель розпочатих тендерними комітетами у 2021 році: 1. Чи має право тендерний комітет приймати рішення після 01.01.2022 щодо процедур закупівель розпочатих у 2021 році? 2. Чи має право уповноважена особа приймати рішення після 01.01.2022 щодо процедур закупівель розпочатих тендерними комітетами у 2021 році?
Відповідь
03.08.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, чи можна при проходженні тестування уповноваженою особою, накласти на відповіді електронний підпис директора організації чи потрібний особистий електронний підпис УО?
Відповідь
27.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до Пункту 8 Статті 11 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) Уповноважена особа для здійснення своїх функцій, визначених Законом, підтверджує свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу шляхом проходження безкоштовного тестування. Порядок організації тестування уповноважених осіб визначається Уповноваженим органом. Станом на сьогоднішній день, такий порядок затверджений? Як пройти тестування уповноваженим представникам, що визначені організацією та яке підтвердження проходження такого тестування вони отримують?
Відповідь
16.06.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Міністерства економіки скасовано наказ №557 від 30.03.2016 "Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб) від 08.06.2021 Наказом № 40. Підкажіть, будь-ласка, протягом якого терміну Замовники зобов’язіні розробити нове положення і створити наказ про уповноважену особу керуючись наказом № 40? Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json