Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
08.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Як має виглядати предмет закупівлі, якщо закуповуюються лікарські засоби, перелік яких містить більше 300 найменувань?
Відповідь
07.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня. Заклад орендує приміщення на І поверсі житлових будинків для занять з дітьми гуртковою роботою .З СУБ чи ОСББ наш заклад укладає договір по утриманню будинків та прибудинкової території. В кошторисі до договору прописано перелік робіт та послуг з утримання будинку відповідно до затвердженого рішення сесії міської ради мінімального переліку з утрим-ння будинку, а саме: обслуг-ння систем диспечеризації; поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем; технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем. Чи є предметом закупівлі, відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі", послуги з утримання будинків СУБом чи ОСББ? Які коди CPV є вірними для відображення послуги з утримання будинку СУБ чи ОСББ (відповідно до вище вказаного переліку послуг з кошторису договору? Чи можливо послуги з утримання будинку СУБ чи ОСББ, трактувати як видатки з відшкодування витрат та оплачувати дану послугу без внесення її у додаток до річного плану закупівель?
Відповідь
03.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Що відноситься до предмету закупівлі "Лікарські засоби", які закуповуються за третім знаком класифікатора 33600000-6? Адже реактиви згідно Закону України "Про лікарські засоби" не є лікарськими засобами але в класифікаторі ДК 021:2015 знаходяться за цим же кодом ( 33600000-6). Чи можна закупати реактиви за четвертим знаком класифікатора???
Відповідь
03.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Згідно Наказу Мінекономрозвитку № 2092 від 19.12.2016 року «Про внесення змін до порядку визначення предмету закупівлі» п.1 розділу II доповнено абзацем: “Під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі - МНН). У разі якщо предмет закупівлі лікарських засобів містить два та більше лікарських засобів, замовником у дужках зазначається МНН кожного лікарського засобу. Чи стосується дана вимога медичних закладів та установ, які закуповують медичні препарати у великій кількості? Як відображати замовнику у дужках назву лікарського засобу за (МНН) , якщо за договором закупівля медпрепаратів здійснюється в асортименті більше 50 найменувань?
Відповідь
02.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго Дня! Будь-ласка підскажіть до якого коду ДК021:2015 віднести дезинфікаційні та антисептичні засоби (які використовуються для дезинфекції приміщення в лікувальних установах)до 33631600-8- Антисептичні та дезінфекційні засоби чи до 24455000-8 Дезинфікаційні засоби
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json