Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.03.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Добрий день. Чи потрібно згідно ст.36 ч.4 п.7 Закону кожного разу під час підвищення/пониження тарифу на енергоносії(теплопостачання, електроенергія, газ) оприлюднювати додаткову угоду ? Друге питання - чи можна в одному договорі з одним постачальником закуповувати товари з різних класифікаторів? Якщо так - то як оголошувати план закупівлі? Плани по класифікаторах , а договір один - це можливо? В зв'язку з дуже малими сумами ( може бути декілька гривень , так і декілька десятків гривень сума договору якщо брати суто по 4 знаку класифікатора), та з помісячним розподілом бюджетних асигнувань.
Відповідь
02.03.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Відповідно до ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» до істотних умов договору про закупівлю можна вносити зміни. Періодично виникають ситуації, коли, відповідно до вимог законодавства, необхідно змінити ціну за одиницю товару. Прошу роз’яснити, якщо ціна після здійснення математичних операцій є не цілим числом і має велику кількість знаків після коми, то яким чином проводити округлення – в більший чи менший бік або згідно якихось інших правил?
Відповідь
01.03.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! Відповідно до ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю ТОВАРУ) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. У зв’язку з цим виникає питання: Чи може відрізнятися ціна за одиницю ПОСЛУГИ або РОБОТИ в договорі від ціни за одиницю послуги або роботи в тендерній пропозиції за результатами аукціону, якщо це не призведе до зміни загальної суми договору? Чи не призведе це до порушення ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
28.02.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня!25.01.2017 року було укладено договір на закупівлю природного газу. Ціна після аукціону 7499,99 грн. з ПДВ/1000 куб.м. Замовник, ще не встиг жодного разу скористатись даною пропозицією, як полетіли додаткові угоди. 27.02.2017р. було надіслано три додаткові угоди на зміну ціни в межах 10% кожна, та ще прописали, що додаткова угода набирає чинності з 01.02.2017року. Хоча в Договорі є пункт, де зазначено, що додаткова угода набирає чинності з моменту її укладення. Замовник відмовляється підписувати її 01.02.2017р., та пропонує підписати одну додаткову угоду 27.02.2017р., та просить у Постачальника, щоб той надав рахунок за спожитий газ до 27.02.2017р. по ціні зазначеній у договорі(7499,99 грн.з ПДВ.), а решту виставив по ціні, визначеній у додатковій угоді. Постачальник відмовляється, та виставляє рахунок за спожитий газ у лютому з ціною більшою на 30% відсотків (бо надав три додаткові угоди), в іншому випадку погрожує припинити газопостачання. Як нам діяти в даному випадку, адже газом опалюються дитячі садки, і якщо доведеться йти в суд, яким чином забезпечити опалення в садочках, оскільки опалювальний період, ще не закінчився???Дякую.
Відповідь
22.02.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. Нашим підприємством було укладено договір на постачання природного газу. У лютому 2017 ціна на природний газ збільшилась більше ніж на 10%. Яким чином внести зміни до договору про закупівлю, не порушивши вимог Закону України "Про публічні закупівлі" відповідно до якого зміна ціни за одиницю товару можлива не більше ніж на 10 %.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json