Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
14.08.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! Скажіть будь ласка, коли буде оприлюднено результат робочої наради за участю представників Мінекономрозвитку, НКРЕКП та ДП “Держзовнішінформ”, стосовно підвищення цін на електроенергію та порядку внесення даних змін до договорів ?
Відповідь
13.08.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Внаслідок відкритих торгів наше підприємство в березні 2019 року уклало договір на постачання електроенергії. В липні місяці постачальник звернувся до підприємства щодо зміни ціни послуг внаслідок зміни регульованого тарифу. Відповідну додаткову угоду укладено 09.08.2019. В тексті додаткової угоди сторони зазначили, що дія додаткової угоди відповідно до ст. 631 ЦК України розповсюджується на відносини сторін з 01.07.2019 року. Орган державного казначейства, що обслуговує наше підприємство, відмовився реєструвати таку додаткову угоду, мотивуючи тим, що не можна застосовувати ст. 631 ЦК України. Чи правомірні дії казначейства?
Відповідь
12.08.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
За результатами проведеної процедури відкритих торгів було укладено договір на закупівлю бензину та дизпалива. Відповідно до умов договору ціна за одиницю та загальна ціна за Товар визначаються у Специфікації на Товар (Додаток № 1 до договору), а також у видаткових документах, що надаються Постачальником Покупцю (видаткових накладних). Поставка здійснюється виключно партіями, що визначені Календарним планом (Додаток № 2 до Договору). Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної. В серпні 2019 р. сторони виходячі з принципу максимальної економії та ефективністі та враховуючи коливання ціни на ранку, домовилися постачання партії за цей місяць здійснити за зменшеними цінами, про що було укладено додаткову угоду відповідно до п. 5 ч. 4 ст. 36 Закону та пропорційно зменшена загальна вартість договору на таку різницю. При цьому вартість партій у вересні-грудні визначаються у Специфікації на Товар (Додаток № 1 до договору) залишилась не зміною. Листом МЕРТ від 27.10.2016 р. № 3302-06/34307-06 роз’яснено, що сторони договору про закупівлю можуть внести зміни до договору у разі узгодженої зміни ціни в бік зменшення без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг, у тому числі за одиницю товару. У свою чергу, сума договору про закупівлю зменшується пропорційно узгодженому зменшенню ціни, у тому числі у разі зменшення ціни за одиницю товару. ЗАПИТАННЯ: Чи відповідає п. 5 ч. 4 ст. 36 Закону зменшення ціни в розрізі окремої партією товару в серпні 2019 р. визначеною договором без зменшення ціни інших партії? Казначейство відмовляється реєструвати таку додаткову угоду та вимагає здійснити зменшення ціни на всі інші партії на протязі вересня-грудня 2019 р.
Відповідь
09.08.2019
Запитання      Тема: Виконання договору
24.05.2019 р. між нами та Комунальним підприємством було укладено Договір. В договорі виробником продукції вказаний виробник, який зняв з виробництва даний товар. КП було направлено товар, другого виробника з кращими технічними характеристиками, але КП не може прийняти цей товар, так як в технічних вимогах вказаний виробник, який, як зазначено вище не випускає дану продукцію. Чи можливо нам направити лист - роз"яснення до КП з проханням замінити виробника? Чи не буде це порушенням умов тендерної документації?
Відповідь
07.08.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Лікарнею заключено тендерний договір на закупівлю електричної енергії у постачальника універсальних послуг. Згідно з договором постачання електричної енергії здійснюється за регульованими цінами (тарифами) на електроенергію,зокрема, розрахованими до постанови НКРЕКП від 05.10.2018 р. № 1177 , тобто відповідно до Методики (порядку) затвердженої Регулятором. У зв’язку із набранням чинності з 01.07.2019 окремих статей Закону України “Про ринок електричної енергії”, змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 05.10.2018 р. № 1177 відбулася зміна ціни за 1 квт/год електричної енергії на 18,9% в бік збільшення. З метою недопущення порушень законодавства у сфері публічних закупівель просимо надати роз’яснення чи можна в даному випадку вносити зміни в істотні умови договору застосовуючи положення пункту 7 частини 4 статті 36 Закону України “Про публічні закупівлі” в частині можливості змін регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю чи все таки керуватись положенням пункту 2 частини 4 статті 36 Закону України “Про публічні закупівлі” (зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10%).
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json