Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4173 / 4267
Після проведення переговорів з учасником процедури, складаеться протокол переговорів. Даний протокол містить всю інформацію про хід проведення переговорів, кого запрошено як представника учасника, затверджується ціна на товар.В кінці протоколу зазначені уповноважені особи Тендерного комітету і представник учасника, з місцями для підпису. Чи дійсний протокол без підпису представника учасника? Та який Закон регулює порядок проведення переговорної процедури?
Відповідь
20.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3293 / 3329
Просимо надати розяснення чи є одним і тим самим кваліфікований електронний підпис та електронна печатка. Чи буде виконана вимога замовника "Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", тобто тендерна пропозиція повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів, що вимагаються згідно пп. 6, п. 1, розділу 3 цієї документації." у разі якщо учасник підпише свою пропозицію Електронною печаткою?
Відповідь
20.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2714 / 2690
У зв’язку з необхідністю забезпечити військовослужбовців Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України безоплатною кваліфікованою медичною допомогою в закладах охорони здоров’я за рахунок бюджетних коштів існує необхідність підписання договору про медичне обслуговування військовослужбовців. Враховуючи положення п. 18 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі по тексту Закон), винило питання щодо необхідності проведення публічної закупівлі такого виду послуг, а також поширення норм Закону на договори предметом яких є медичне обслуговування. Враховуючи викладене чи підпадають під дію Закону закупівлі, предметом яких є платні медичні послуги?
Відповідь
20.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4821 / 4765
Доброго дня. Звертаємось з проханням роз'яснити можливість застосування п.4 ч. 2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі". Організація провела процедуру закупівлі (відкриті торги) по КЕКВ 3110 у 2020 році. В результаті торгів підписано договір. Наразі в організації виникла потреба на додатковий обсяг товару. Вартість такого обсягу не перевищує 50% від суми укладеного тендерного договору. Чи може організація здійснити закупівлю шляхом проведення переговорної процедури згідно п. 4 ч.2 ст. 40 ЗУ? Чи має значення кількість учасників при проведення початкових відкритих торгів, у результаті яких було заключено перший договір, який зараз є основою для нової закупівлі? Бужемо дуже вдячні за роз'яснення та відповідь.
Відповідь
18.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3683 / 3598
Доброго дня. Ми плануємо розпочати процедуру відкритих торгів на потребу 2021 року по електроенергії. Але наше Казначейство категорично забороняє укладання Договору в 2020 році. Вони пропонують провести торги так, щоб датою підписання Договору були перші дні 2021 року. На практиці ми розуміємо, що процедура може не відбутися и ми залишимо установу без енергоносіїв, що призвиде до зупинки роботи. Яким чином нам гарантовано провести торги та укласти Договір. Чи є така норма Закону, що не дозволяє укладання тендерного договору в поточному році на потребу наступного року. Дякуємо
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2