Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1701 / 1716
Доброго дня. Чи потрібно оприлюднювати договір про надання послуг з технічного обстеження комп'ютерної техніки, обладнання та периферійного устаткування, які підлягають списанню, щодо списання і подальшого вивезення та утилізації. В нашому випадку, ми виступаємо замовником і виконавець зобов'язаний сплатити нам вартість вилучених дорогоцінних металів. Тобто витрат ми не несемо, а отримаємо певний дохід.
Відповідь
03.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1931 / 1814
Є підприємство Замовником за умовами Закону чи ні?
Відповідь
03.06.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1836 / 1862
Просимо надати роз'яснення щодо можливості використання в проекті договору надання послуг, в розділі "Оплата", формули розрахунку вартості послуг з привязкою до іноземної валюти на дату здійснення остаточної оплати, керуючись п.7 частини 5 ст.41. ЗУ "Про Публічні закупівлі". Зазначаємо , що предметом закупівлі є послуги з підтримки програмних продуктів.Данний вид послуг передбачає імпортну складову.
Відповідь
03.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2154 / 2087
Доброго дня! Замовником вимагаєтся подання довідки: Довідка, видана не раніше 30 днів до дати розкриття тендерних пропозицій уповноваженим органом про те, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. Ми розуміємо, що довідка з МВС про відстутність кримінального порушення є доказом того, що уповноважена особа не була притягнута до відповідльності і за цією статею, проте залишаєтся адмінстративна відповідальність. У вимогах замовника не конкретизована кримінальна та/або адмінстративна. Державна служба України з питань праці, ані довідки, ані роз'яснення не надає. Вони "відправили" за роз'ясненнями у Мінекономрозвитку. Тому у нас питання, який уповноважений орган надає підтвердження того, що уповноважена особа, не була притягнута до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. Або, чи можете ви надати роз'яснення, що з цього пункту достатньо тільки довідка з МВС. Дякуюмо Тендер на прозорро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-05-07-004352-b
Відповідь
03.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1764 / 1833
У зв'язку із набранням чинності з 01.07.2019 окремих статей Закону України «Про ринок електричної енергії № 2019 - VIII, Служба автомобільних доріг у Київській області (далі Замовник або Споживач) за результатами відкритих торгів, проведених згідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон) уклала з переможцем торгів (Постачальником) договір про постачання електричної енергії Споживачу, від 20.01.2020 року (далі – Договір). На підставі пункту 2 частини 4 статті 36 Закону, Договором передбачена можливість зміни ціни за одиницю товару (за 1 кВт*год) не більше ніж на 10% протягом дії Договору у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в Договорі, а також Постачальник надасть Замовнику на розгляд обґрунтування, щодо зміни ціни у бік збільшення за даними офіційних сайтів уповноважених на це органів. Враховуючі вищенаведене, просимо надати роз’яснення чи буде правомірною вимога Споживача, що для підтвердження можливості першої зміни ціни за одиницю товару в Договорі, Постачальнику необхідно надати обґрунтування коливання ціни такого товару на ринку в бік збільшення в поточному розрахунковому періоді (місяці) відносно періоду або дати укладеного Договору за результатами відкритих торгів, а не відносно будь – якого попереднього періоду(місяця) на розсуд Постачальника. А також окремо просимо роз’яснити обов’язковість застосування положень пункту 2 частини 4 статті 36 Закону при наявності у Постачальника обґрунтування коливання ціни за одиницю товару (електроенергії) в бік збільшення, а саме - це є право чи обов’язок Споживача (Замовника) за Договором, враховуючі, що збільшення ціни за 1 кВт* год буде потребувати зменшення річних обсягів поставки товару, яке може бути не прийнятним або критичним для Споживача (Замовника).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2