Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
29.04.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", що набув чинності 19.04.2020,у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.Запитання: оприлюдення цього звіту є виключно повноваженнями уповноваженої особи, чи цим може займатися і тендерний комітет, у разі коли діє і тендерний комітет, і уповноважена особа?
Відповідь
28.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня!Замовником було розпочато порядок укладення договору з постачальником за допомогою е-каталогу до введення в дію Закону (до 19.04.2020 року)загальна сума якого перевищувала 50 тис. грн. Замовником постачальнику було відправлено два проекти договору на підпис до введення вдію Закону в новій редакції, та постачальник повернув 1 екземпляр договору з підписом вже після 19.04.2020 (після введення в дію Закону) з дотриманням 20-ти денного терміну відповідно до статті 181 Господарського кодексу України. Органи казначейства відмовляються реєструвати зобовязання посилаючись, на те, що замовником було порушено Закон, оскільки повинна була бути проведена спрощена процедруа закупівлі. Прошу надати роз'яснення за якою процедурою повинна закінчитися дана публічна закупівля?
Відповідь
28.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи потрібно відміняти допорогові закупівлі на проведення капітального ремонту, які розпочаті до 19.04.2020р. Якщо відміняти, то хто має: тендерний комітет чи уповноважена особа і на що спиратися
Відповідь
28.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Замовником було розпочато допорогову закупівлю до 19 квітня 2020 року, відбувся аукціон і визначені переможці. Чи може Замовник завершити закупівлю шляхом підписання договору про закупівлю після 19 квітня 2020 року з урахванням нової редакції Закону "Про публічні закупівлі".
Відповідь
28.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня. 25.03.2020 року оголошена допорогова закупівля через електронний майданчик zakupki.prom.ua UA-2020-03-25-002041-b. взв"язку з відмовою двох учасників від закупівлі. Підписаний договір 23.04.2020 року. Казначейська служба не реєструє даний договір, наголошує на відміні закупівлі в звязку з введенням в дію нового ЗУ "Про публічні закупівлі". Які наші дії?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json