Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
16.02.2022
Запитання      Тема: Інше
Звертаюсь з питанням роз'яснення понять викладених у п. 3-1 Розділу X "ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ", а саме: 1) розхідні матеріали для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Що це саме? Які розхідні матеріали можуть входити чи входять? 2) яким чином визначати, що саме входить до розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19? Чи можна використовувати ПКМУ 225 від 20.03.2020 (яка втратила чинність) для роз'яснення поняття розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19? 2) в чому різниця між розхідними матеріалами для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в абз. 1 п. 3-1 Розділу X "ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ" та закупівля товарівнеобхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) абз. 4 п. п. 3-1 Розділу X "ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ". 3)Чи існують граничні межі (сума закупівлі) для закупівель, які здійснюються в порядку абз. 4 п. п. 3-1 Розділу X "ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ" (Установити, що на період дії встановленого Кабінетом Міністрів України карантину, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", закупівля товарів (крім лікарських засобів, вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичних виробів для вакцинації від COVID-19, медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, систем постачання медичних газів), робіт та послуг, пов’язаних з проектуванням та встановленням систем постачання медичних газів (у тому числі кисневих станцій, кріогенних ємностей, мереж централізованого киснепостачання та їх складових), а також інших послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), здійснюється в порядку, встановленому цим Законом для спрощених закупівель).
Відповідь
08.02.2022
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
1. У разі здійснення закупівлі та продажу товарів комунальним підприємством за власні кошти, чи обов’язково зазначену господарську операцію здійснювати через публічні закупівлі в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? 2. Чи має право комунальне підприємство оголошувати публічну закупівлю одного виду закупівлі, більше одного разу на рік, за умови виконання грошових зобов’язань за рахунок власних коштів отриманих від підприємницької діяльності? 3. Чи має право комунальне підприємство оголошувати повторну публічну закупівлю та збільшувати її вартість, щодо того ж виду товару/продукції, у разі неможливості поставки продукції/товару постачальником, через зростання вартості на товар/продукцію?
Відповідь
07.02.2022
Запитання      Тема: Планування закупівель
Опорний заклад, до складу якого входять 3 філії планує здійснити закупівлю послуг з розробки проектно- кошторисної документації по обробці деревяних конструкцій вогнезахисним розчином. Та самі послуги по обробці деревяних конструкцій вогнезахисним розчином. Усі філії знаходяться в різних селах , за різними адресами. Чи потрібно сумувати суму по усім філям по четвертому коду при плануванні закупівлі, або планувати по кожному обєкту окремо. (прямий договір до 50 тис.грн, спрощена від 50-до 200 тис.грн, тендер свише 200 тис.грн)
Відповідь
07.02.2022
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Просимо надати консультацію стосовно закупівлі продуктів харчування для підопічних при нагальній потребі та неможливості дотримання строків , передбачених для відкритих торгів. В 2021 році постачальник відмовився укладати додаткову угоду про продовження строку дії договору на 2022 рік на 20 % та постачання борошна. Замовник оголосив процедуру відкритих торгів на 2022 рік на цей товар. Торги були відмінені за відсутністю пропозицій. Чи замовник має право на час проведення повторної процедури відкритих торгів укласти пряму угоду на 20 тисяч гривень по причині нагальної потреби закупівлі та неможливістю дотримання строків для проведення відкритих торгів на час проведення повторної процедури. Дякуємо за консультацію.
Відповідь
02.02.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Питання в наступному відповідно до оголошення відкритих торгів строк виконання робіт становить до 30.01.2022 року. Аукціон відбувся 02.11.2021 року. Шість учасників. Переможцем визнано 5-го учасника але під час розгляду пропозицій попередніх учасників та оскарження одним із них рішення замовника строки для виконання будівельно-монтажних робіт закінчились. Отже станом на 01.02.2022 року можливо укласти договір генпідряду, але відповідно до пропозиції переможця, а саме його календарного графіка строк для виконання робіт не відповідає дійсності. Питання яким чином укладати договір???
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json