Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
01.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Як провести закупівлю, якщо вона обєкт будівництва є таємним і ми не можемо оприлюднювати документацію з приводу закупівлі. Підкажіть яким чином провести закупівлю, чи може це бути переговорна процедура навіть якщо сума закупівлі перевищує 2 000 000 , або можливо інший варіант?
Відповідь
30.09.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Для проведення закупівлі виборчих бюлетенів для проведення місцевих виборів згідно ч.2 ст242 Виборчого кодексу передбачається переговорна процедура, але в законі "Про публічні закупівлі" відсутня підстава, яка дала чітке трактування, щодо даної закупівлі. Прошу надати коментар-роз'яснення з даного питання. Так як на даний час це є саме нагальна проблема для всіх ТВК. Дякую за співпрацю. Очікую відповідь в найкоротший термін.
Відповідь
26.09.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
У 2020 році замовником укладено договір на виконання будівельного підряду із проведенням відкритих торгів на суму 11 мільйонів грн. Під час виконання робіт виникла необхідність у коригуванні проектно-кошторисної документації. Загальна ціна робіт після коригування проектно-кошторисної документації складає 13 мільйонів грн. Відповідно до умов коригованої проектно-кошторисної документації замовник повинен: 1. Зменшити ціну уже укладеного договору з 11 мільйонів до 8 мільйонів гривень (у зв'язку з тим що відпала потреба у частині закупівлі). 2. Укласти другий договір, з тим самим учасником, на додаткові будівельні роботи на суму 5 мільонів гривень. Відповідно до пункту 5 частини другої статті 40 Закон України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, зокрема, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Чи має право провести замовник переговорну процедуру та укласти договір на виконання додаткових робіт з тим самим учасником коли: -ціна основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера складала 11 мільйонів гривень, однак при коригуванні проектно-кошторисної документації повинна бути зменшена до 8 мільйонів гривень; - вартість додаткових будівельних робіт складає 5 мільйонів, що є менше ніж 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю (11 мільйонів гривень) укладеного за результатами проведення тендера, однак більша ніж 50 відсотків ціни основного договору після внесення змін до нього (8 мільйонів гривень) за результатами коригування проектно-кошторисної документації.
Відповідь
22.09.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Добрий день! Згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів. Питання: двічі відмінені процедури підряд чи у бідь-якій послідовності, наприклад перший раз у процедурі не було учасників, у другій були, але всі пропозиції відхилені, у третій також відсутні учасники. Чи можна в такому випадку застосувати переговорну процедуру?
Відповідь
16.09.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Абзац 4 п.3 ч.2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачає, що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується. Виникає питання: з урахуванням вказаних норм, чи є підстава для застосування переговорної процедури з боку Замовника, у разі подання скарги до АМКУ учасником торгів до визначення переможця?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json