Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.11.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1544 / 1573
Доброго дня! Звертаємося щодо роз"яснень стосовно договору на відшкодування електроенергії. На період виборчої компанії сільською радою було надано приміщення для організації роботи виборчої комісії та відповідно користування електрикою. Було укладено договір на відшкодування електричної енергії, що додаєтсья. Казначейство не реєструє договір без оприлюдення в системі Прозорро. Прошу надати відповідь чи зобов"язана виборча комісія, як сторона-платник по договору оприлюднювати його в системі Прозорро та яким чином?
Відповідь
27.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1593 / 1610
На виконання ухвали Господарського суду міста Києва необхідно оплатити послуги та відшкодування витрат арбітражної керуючої на суму 84000 грн. Чи є послуги арбітражного керуючого ПОСЛУГОЮ в розумінні Закону про Публічні закупівлі зі змінами? Якщо це послуга, то чи можна прямий договір в зв'язку з відсутністю конкуренції з технічних причин?
Відповідь
21.10.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1881 / 1931
Яким чином укладається контракт з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу відповідним Центром, якщо форма контракту передбачає і надання правової допомоги і відшкодування послуг за результатами їх надання, сума яких попередньо не може бути визначена.
Відповідь
09.10.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1903 / 1902
Нами підписана додаткова угода (до договору на суму, що не перевищує 50 тисяч гривень), якою конкретизовано, що вартість послуг сплачується не тільки за бюджетні призначення замовника, але і, зокрема, за рахунок відшкодувань орендаря. Отже, розмір бюджетного зобов'язання замовника є меншим, ніж загальна ціна договору. Ми хочемо відобразити наші (замовника) бюджетні зобов’язання (реальні витрати за кошторисом). Проте, по-перше, договори про відшкодування з орендарем не оприлюднюються, по-друге, загальна ціна договору не змінилася і відсутня жодна з підстав, що передбачені ч.5 ст.41 Закону. Функціонал авторизованого майданчика "Держзакупівлі.онлайн" не дозволяє підвісити скан-копію додаткової угоди без обрання однієї з підстав для внесення змін до договору відповідно до ч.5 ст.41 Закону. Надайте, будь ласка, відповідь щодо порядку дій в даній ситуації. Як нам відобразити наші бюджетні зобов’язання (реальні витрати) відповідно до кошторису?
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1944 / 2039
01.10.2020 р. до установи звернулась перекладач з заявою про виплату винагороди перекладача за виконаний усний та письмовий переклад на підставі ухвали суду від 23.09.2020 р. з врахуванням вимог Інструкції, затвердженої постановою КМУ від 01.07.1996 №710. Чи відображається таке відшкодування в плані закупівель? Якщо так, то як відзвітуватись по такій закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2