Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5555 / 5714
Чи обов'язково потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору?
Відповідь
23.11.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
8381 / 8154
Замовник проводить закупівлю відповідно до норм частини четвертої статті 10 цього Закону (із публікацією англійською мовою). За результатами розгляду Замовник склав протокол розгляду тендерних пропозицій та оприлюднив на веб-порталі Уповноваженого органу. Оприлюднений протокол розгляду тендерних пропозицій та рішення тендерного комітету Замовника не містив результатів поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету всупереч вимогам частини 4 Статті 10 Закону. Свої дії Замовник пояснив використанням форми протоколу розгляду тендерних пропозицій, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 №490, зміст якої не передбачає можливості (по формі) відобразити інформацію про результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні, та вказати дату засідання в змісті протоколу. Прошу розяснити, чи є в діях Замовника порушення порядку оприлюднення рішення тендерного комітету, зокрема положень частини 4 Статті 10 Закону, яка визначає “4. Рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні, або всіма уповноваженими особами. У разі відмови члена тендерного комітету або однієї з уповноважених осіб підписати протокол про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови…”?
Відповідь
22.11.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
9121 / 8763
Доброго дня! Прошу надати наступну консультацію. На момент затвердження річного плану закупівель на 2018 рік Замовник не планує здійснювати закупівлі товарів, робіт чи послуг на суми, що підпадають під дію Закону України "Про публічні закупівлі", не планується також проведення допорогових закупівель. Усі заплановані закупівлі мають очікувану вартість меншу за 50 тис. грн. Разом з тим, зі змісту Закону України "Про публічні закупівлі" випливає, що річний план закупівель складається лише у разі, якщо вартість закупівлі дорівнює або перевищує суми, зазначені у ч. 1 ст. 2 Закону. Всі інші закупівлі, які не підпадають під дію Закону, відображаються в додатку до річного плану. Яким чином, у такому разі, має діяти замовник, який не планує проведення закупівель згідно Закону: затвердувати річний план до якого включати всі закупівлі чи додаток до річного плану, а річний план затверджувати вже після того, коли буде заплановано надпорогову закупівлю? Крім того, оскільки додаток до річного плану складається за формою річного плану, а майданчики та система Прозоро не передбачають окремого оприлюднення додатку до річного плану, прошу зазначити, яким чином здійснювати оприлюднення додатку до річного плану в системі. Дякую за косультацію.
Відповідь
10.11.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6153 / 6123
Прошу надати роз'яснення щодо обчислення строків згідно із Законом України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), зокрема щодо обчислення строку подання переможцем торгів інформації про відповідність статті 17 Закону. Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 17 Закону переможець торгів у строк, що не перевищує п'яти днів з доти оприлюднення на веб - порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2,3,5,6 і 8 частини першої цієї статті. визначення. З якого дня починається відлік 5 днів та який день є кінцевий, якщо останній день буде вихідним?
Відповідь
24.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
7907 / 7880
Під час подання через електронний майданчик оголошення про проведення відкритих торгів з публікацією англійською мовою відповідно до ч.4 ст.10 Закону №922 замовник має технічну можливість заповнення інформації на англійській мові не по всім пунктам, передбаченим оголошенням, складеним на українській мові. Чи є це порушенням вимог Закону України "Про публічні закупівлі" або достатньою є той обсяг інформації, який автоматично переноситься до оголошення про проведення торгів із заповнених замовником полів на електронному майданчику?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2