Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1799 / 1751
У Замовника є необхідність закупівлі послуги з розміщення статті в визначеній єдиній регіональній газеті ДК 021:2015- 79340000-9 «Рекламні та маркетингові послуги». Сума по цьому коду більше 50 тис. грн. Чи можливе придбання цієї послуги (укладання договору) без застосування порядку проведення спрощених закупівель згідно п.2 ч.7 Закону №922 шляхом застосування пп.3 як за відсутності конкуренції з технічних причин.
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1873 / 1806
Добрий день. Підскажіть, будь ласка, на майданчиках наразі види закупівель не відповідають вимогам Закону 922 в новій редакції. З процедурами все зрозуміло. А от як правильно вказувати в річному плані, так звані "допорогові закупівлі" - "Договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ" чи "Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ"? Бо в законі видом закупівлі є саме "Договір", а не "Звіт про договір.."
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1526 / 1559
Органом місцевого самоврядування було укладено договір на придбання електроенергії на суму 184900 грн. в січні в системі прозор звіт договір.Тепер нам необхідно придбати електроенергії ще на 15000 грн.Як нам провести цю закупівлю? У нас єдиний постачальник "Київська обласна ЕК".
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1815 / 1768
Чи можна підписувати та виконувати Договір поставки у процедурі допорогових закупіівель, розпочатої до 19.04.20р., але не завершеної до цієї дати підписанням Договору поставки?
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3101 / 3058
Відповідно до положень пункту 5 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Аналогічна підстава передбачена як виняток під час застосування переговорної процедури закупівлі – п. 5 ч. 2 ст. 40 Закону. В свою чергу, відповідно до пункту 13 частини 1 статті 1 Закону конкурентна процедура закупівлі (тендер) – це здійснення конкурентного відбору учасників за процедурами закупівлі відкритих торгів, торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу. Враховуючи вищезазначене виникає питання, яким чином провести процедуру закупівлі у разі якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення переговорної процедури закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2