Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.08.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1576 / 1608
Підприємство є постачальником теплової енергії своїм орендарям юридичним особам.Має свою котельню.І закуповує газ тільки для роботи котельні в опалювальний період. На протязі опалювального періоду і протягом року вцілому постачальник газу підвищує ціну на газ частіше ніж раз на 90 днів і більше ніж на 10 % щоразу.Ми змушені підписувати щоразу додаткові угоди. Чи можемо ми не застосовувати обмеження на зміну ціни і теж підвищувати ціну на тепло,щоразу як підвищується ціна на газ,тому що 90% в вартості тарифу на тепло займає вартість газу? На які нормативні документи ми можемо зсилатися при зміні істотних умов договору ?
Відповідь
10.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1567 / 1641
Доброго дня, підкажіть, будь ласка. Договір поставки товару (газ ПРОПАН) укладено 29.12.2020р. Постачальник забажав змінити ціну газу у бік збільшення, довідка ТПП в наявності, але є питання. Який газ мається на увазі згідно п.2 ч.5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" - Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії... Чи слід враховувати газ ПРОПАН в обмеження строків, які не застосовуються, відповідно до вказаної норми Закону, чи це стосується тільки природного газу для опалення. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
07.07.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1562 / 1580
Добрий день. Просимо надати нам відповідь, з питань до Закону України «Про публічні закупівлі» . Це питання на даний час цікавить багатьох як Замовників (розпорядників державних коштів) так і Підрядників (Виконавців), а саме: Пункту 5 Статті 41 «Основні вимоги до договору про закупівлю та внесення змін до нього». Підрядник стал переможцем спрощеної системи закупівель, через електронну систему публічних закупівель України Prozzoro, на послуги з поточного ремонту санвузлів у дитячих закладах освіти. Договірна ціна була складена за дефектним актом Замовника у програмному комплексі АВК5 згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначенні вартості робіт у будівництві». Договірна ціна динамічна тобто приблизна і може коригуватись згідно даного ДСТУ. При виконанні послуг/робіт з поточного ремонту виникли додаткові роботи яки неможливо було передбачити при складанні дефектного акту, але ці роботи унеможливлюють подальше виконання робіт. Приклад: за дефектним актом : 1. Демонтаж керамічної плитки зі стін 2. облицювання стін новою керамічною плиткою. При відбиванні старої плитки було виявлено що штукатурка на стінах з віком зіпсувалась, виникла необхідність в її ремонті. Натомість за дефектним актом передбачалось улаштування цементної стяжки підлоги після демонтажу керамічної плитки, а за фактом ця необхідність відпала, тобто вартість одних робіт покриває вартість інших робіт без збільшення вартості договірної ціни. Замовник відмовляє в коригуванні дефектного акту та договірної ціни посилаючись на статтю 41 п.5, та відмовляє в оплаті підряднику, аж до розірванні договору з Виконавцем. Як правильно оформити додаткові роботи при виконанні яких договірна ціна підряду не збільшилась?
Відповідь
26.11.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1553 / 1616
Доброго дня. Роз'ясніть будь ласка: 1) Чи необхідно оприлюднювати додаткову угоду до договору підряду на закупівлю робіт при коригуванні договірної ціни в межах статей витрат? При цьому дане коригування не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. 2) Чи необхідно дане коригування трактувати, як покращення якості предмета закупівлі (п.3 частини 5 статті 41 Закону)? Дякую.
Відповідь
03.03.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1550 / 1625
Добрий день. Підкажіть будь ласка таке: постачальник газу Івано-франківськгаз збут для додаткової угоди на зміну ціни по вже укладеному договору надає цінову довідку Львівської Торгово-просмислової палати, в примітках якої експерт маленьким шрифтом пише : "Експерт виходить з припущень , що інформація у довідці є достантньо правдивою ... Довідка не містить узагальнюючої інформації щодо рівня цін (рівня зміни цін) товару на внутрішньому ринку". У мене, Уповноваженої особи, питання: чи можна такий висновик, із такими "філософськими" твердженнями експерта приймати за основу для зміни ціни ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2