Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.01.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
8262 / 8116
Доброго дня! в 2017 році не встигла оприлюднити звіти про укладені договори, а у 2018 році система не дозволяє вказувати дату підписання договору 2017-м роком. Як викласти звіти???
Відповідь
28.12.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6140 / 5987
Добрий день. Наше підприємство уклало договір про поставку товарів, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю". Відповідно до абзацу 4 частини 1 статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та \ меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов`язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього закону. Однак частиною 3 статті 2 цього Закону зазначено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю". Окрім цього частиною 4 статті 2 Закону України "про публічні закупівлі" зазначено, що дія цього Закону для замовників, які проводять в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки (і міститься перелік випадків) Чи означає вищезазначені норми Закону, що звіт про укладені договори не потрібно подавати у таких випадках (держтаємниця і діяльність в окремих сферах господарювання)?
Відповідь
26.12.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
10771 / 10392
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, звіт про виконання договору потрібно оприлюднювати з дати підписання останнього акту виконаних робіт, або після проплати в казначейській службі
Відповідь
21.12.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6107 / 6143
КП "Кривбасводоканал" є Замовником, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Виникло питання: чи потрібно оприлюднивати звіт про сплату за нотариальні дії в розмірі більш, ніж 50 тис.грн.?
Відповідь
21.12.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5846 / 5982
Доброго дня, чи потрібно оприлюднювати звіт про укладені договори за результатами укладених додаткових угод до договорів, які підпадають під дію абз. 5 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2