Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.05.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
548 / 572
Як правильно визначити вид закупівлі на закупівлю робіт за предметом «Монтаж і установка пожежної сигналізації в К. ліцеї» з очікуваною вартістю 578 тис. грн. (монтаж буде проводитися по всьому закладу за виключенням укриття, 400 тис.грн. додатково виділені кошти). В квітні 2024 року укладено договір (закупівля без використання ЕСЗ) на Капітальний ремонт підвального приміщення (облаштування укриття) К. ліцею вартістю 1 098,739 тис. грн. (улаштування водопостачання та водовідведення в укритті). В листопаді 2023 року було укладено договір (ВТзО) на Капітальний ремонт підвального приміщення (облаштування укриття) К. ліцею вартістю 2 163,371 тис. грн. (до переліку робіт включено монтаж пожежної сигналізації в укритті). Чи сумуються закупівлі квітня 2024 р. - 1 098,739 та поточна 2024 р. - 578 тис.грн. при визначенні виду закупівлі? Чи можна укласти договір на закупівлю робіт (закупівля без використання ЕСЗ) на очікувану вартість 578 тис.грн., без урахування раніше проведених закупівель робіт за даним об’єктом?
Відповідь
24.04.2024 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
544 / 556
Доброго дня. Якщо підприємство має діючий договір на ВИКОНАННЯ РОБІТ з реконструкції споруди, заключений за процедурою Відкритих торгів з особливостями, в якому одна з робіт це перевезення 10 тон піску на відстань 50 км (так було визначено замовником в технічному завдані), але виявилось, що перевозити потрібно на 80 км, то чи має замовник право укласти договір на ПОСЛУГИ з перевезення на 30 км з тим самим підприємством, керуючись п.п.8) п.13 Особливостей?
Відповідь
13.05.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
521 / 517
Між Учасником і Замовником було укладено договір про закупівлю твердого палива код ДК 021:2015 – 09110000-3 "Тверде паливо" (вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), брикет паливний вугільний, паливні брикети з лушпиння соняшника). Відповідно до п.п. 3 пункту 19 Постанови Кабінету міністрів України №1178 від 12.10.2022 року Істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до пунктів 10 і 13 (крім підпунктів 13 та 15 пункту 13) цих особливостей, не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Чи може Замовник внести зміни в договір замінивши товар "брикет паливний вугільний" на "вугілля камяне марки ДГ (13-100)" тим самим покращити предмет закупівлі у разі якщо "вугілля камяне марки ДГ (13-100)" за своїми технічними, якісними та функціональними характеристиками є набагато кращим ніж "брикет паливний вугільний" і Учасник документально це підтвердить Замовнику.
Відповідь
08.05.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
516 / 509
Головний розпорядник коштів місцевого бюджету (місцевий фінансовий орган) планує укладання договору з банком з метою обслуговування кредиту, залученого від нерезидента (Європейський банк реконструкції та розвитку). Договором буде передбачено надання банком послуг з купівлі/продажу іноземної валюти, перекази коштів в іноземній валюті, перевірку документів для виконання операцій з розрахункового обслуговування за договором позики/кредиту, укладеного з нерезидентом. Орієнтовна вартість послуг буде перевищувати 100 тис.грн. 1.Чи можливо не проводити процедуру закупівлі послуг банку відповідно до частини 5 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»? 2. У разі якщо необхідно проведення процедури закупівлі, чи можливо скористатися нормою підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178, зі змінами, щодо укладання договору з банком без проведення процедур закупівель, у зв’язку з нагальною потребою, яка пов’язана з тривалою процедурою укладання кредитного договору з ЄБРР та як документально це підтвердити?
Відповідь
07.05.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
491 / 509
Підкажіть, будь-ласка, з такого питання: Ми закуповували продукти харчування за переліком згідно з додатком 2 Особливостей, вартість предмета закупівлі яких становить 900 000 грн. з використанням електронного каталогу, відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу. При цьому, така закупівля не відбулась. Далі, на виконання вимог пунтку 11-2 Особливостей замовником було здійснено закупівлю шляхом застосування процедури відритих торгів. Така закупівля також не відбулась по причині відсутності учсників. Питання: чи можемо ми зараз здйснити закупівлю необхідних продуктів харчування на підставі пп. 6 п. 13 Особливостей, у зв'язку із тим, що було відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у них? чи нам знаву потрібно проводити запит проопзицій постачальника? Сподіваємося на чітку та вичерпну відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2