Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
11.04.2024
Запитання      Тема: Відкриті торги
Згідно з п. 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, МОЖЕ здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли (підстави перелічені у п. 13) Виходячи зі змісту даної норми, вона є диспозитивною, тобто такою, яка надає свободу вибору поведінки, дозволяє замовнику самому визначати застосовувати її чи ні. Однак в деяких випадках тлумачення норми п. 13 Особливостей викликає неоднозначне розуміння. Тому, просимо вас надати роз`яснення щодо наступних питань. 1. Чи обов`язково застосовувати п. 13 Особливостей, якщо наявні підстави, що зазначені в даній нормі? 2. Чи можна проводити закупівлі шляхом відкритих торгів з особливостями, якщо наявні підстави, які викладені в п. 13 Особливостей? Дякуємо за співпрацю!
Відповідь
13.02.2024
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Допоможіть будь ласка з'ясувати чи правомірним є те, що УДКСУ відмовляє реєструвати договір про закупівлю товару (прямий договір, до 100 тис.грн), вимагаючи в Специфікації до договору щоб після коми було 2 цифри (тобто не 33,0 а 33,00)?
Відповідь
07.05.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня, як коректно застосовувати положення підпункту 2 пункту 19 Особливостей, якщо договір на закупівлю природного газу укладений в грудні, а постачання почалося в січні ?
Відповідь
22.04.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Бюджетною установою укладено договір на постачання електричної енергії без розподілу. згідно комерційної пропозиції Ціна за одиницю товару для кожного календарного (звітного) місяця розраховується за формулою, де однією зі складових є середньозважена ціна на електроенергію на ринку «на добу наперед», яка визначається за даними опублікованими Оператором ринку на його офіційному сайті https://www.oree.com.ua/index.php/indexes, як середньозважена ціна за результатами торгів у періоді постачання (звітному місяці, або відповідному періоді в разі не повного місяця постачання), Таким чином щомісячно ціна за 1 кВт змінються (може як збільшитися так і зменшитися) відповідно. Чи необхідно у звязку з цим при внесенні змін до Договору (керуючись пп7 п.19 Особливочтей), а саме при зазначенні ціни за одиницю за звітний місяць також вносити зміни в суму договору (збільшувати або зменшувати в залежності від коливання ціни на ринку)? дякую
Відповідь
24.04.2024
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня. Якщо підприємство має діючий договір на ВИКОНАННЯ РОБІТ з реконструкції споруди, заключений за процедурою Відкритих торгів з особливостями, в якому одна з робіт це перевезення 10 тон піску на відстань 50 км (так було визначено замовником в технічному завдані), але виявилось, що перевозити потрібно на 80 км, то чи має замовник право укласти договір на ПОСЛУГИ з перевезення на 30 км з тим самим підприємством, керуючись п.п.8) п.13 Особливостей?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json